تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 260071
تاریخ انتشار:دوشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۴ - ۸:۲۲| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
مسئول بسیج دانشجویی هرمزگان:

فتنه۸۸ نفوذ امنیتی را فراهم ساخت/ مهمترین پیام ۹دی بصیرت بود

مسئول بسیج دانشجویی استان گفت: ۹دی نقش بسیار مهمی در عقب راندن دشمنان فرصت طلب داشت بصیرت اولین پیام ۹دی ماه بود.

فتنه۸۸ نفوذ امنیتی را فراهم ساخت/ مهمترین پیام ۹دی بصیرت بود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ جواد بیزنی، مسئول بسیج دانشجویی استان هرگان با بیان اینکه ۹دی حس انقلاب سوم ، حضور عمومی مردم و درک از خطر دشمن متبادر می شود، گفت:نداشتن تحصیل و روشن بینی برخی ازافراد و تریبون داران جامعه اولین عامل به وجود آورنده فتنه بود که این موضوع در خوش بینانه ترین حالت باعث ایجاد فتنه و هماهنگی عوامل فتنه گر با خارج از کشور و گرفتن دستورالعمل اختشاشات بود.

مسئول بسیج دانشجویی استان با اشاره به عوامل به وجود آورنده فتنه اظهار کرد:دو قطبی بودن انتخابات فرصت خاصی برای دشمنان انقلاب اسلامی بود که به آتش اختلافات دامن بزنند و از بستر آن اصل انقلاب اسلامی را مورد هدف قرار دهند.

بیزنی با بیان اینکه اتاق فکر فتنه خارج از کشور با اقدامات رسانه های معاند نظام نقش خود را ایفا کرد، افزود: ستاد انتخاباتی تعدادی از نخبگان که شامل شکست خوردگان انتخابات بودند و فریب خوردگانی که ندانسته در پازل دشمن قرار گرفتند که به مرور زمان از جمعیت این گروه کاسته شد.

وی یادآور شد: پس از عاشورای سال ۸۸ و رسوایی علنی فتنه گران علیه دین که با توهین و جسارت همراه بود ماسک نفاق را از چهره برداشتند و در این زمان بود که مردم به ماهیت واقعی فتنه گران پی بردند با فهم موضوع حضور گسترده در کشور باعث عقب نشینی فتنه گران شدند.

مسئول بسیج دانشجویی هرمزگان با بیان اینکه بصیرت اولین پیام ۹دی ماه بود ، اظهارکرد: اگر مردم نسبت به جریان مقابل انقلاب اسلامی شناخت پیدا کنند متوجه خطرات و تهدید پیش روی انقلاب می شوند و باحضور در صحنه هیچ فتنه و عاملی انقلاب را شکست نخواهد داد.

بیژنی معنی بسیج را حضور در صحنه هایی دانست که انقلاب به آن نیازمند است و گفت: نقش سپاه و بسیج روشنگری و به صحنه آوردن مردم برای مقابله با نفوذ امنیتی است و مقابله با نفوذ فکری،فرهنگی و سیاسی که از تهدیدات جدی انقلاب اسلامی است از وظایف ذاتی سپاه و بسیج است.

وی با اشاره به اینکه مسئله نفوذ بر انقلاب اسلامی یک مسئله تازه و منحصر به امروز نیست، اظهار کرد: از ابتدای انقلاب اسلامی دشمن به اشکال مختلف در پی نفوذ و تغییر ماهیت انقلاب اسلامی بود و نفوذ فکری، فرهنگی و سیاسی باعث به وجود آمدن فتنه ۸۸شد.

بیژنی تصریح کرد: فتنه۸۸ نفوذ امنیتی را فراهم ساخت که تا حد زیادی حضور نهادهای امنیتی و مردم مانع این نفوذ شد.

مسئول بسیج دانشجویی استان بیان کرد: نفوذ امری ندریجی در زمینه فکری-فرهنگی که از دوران اصلاحات به این سو به وجود آمده و نمی توان به تنهایی و با حضور سمبولیک و عمومی مردم حل شود لذا ۹دی نقش بسیار مهمی در عقب راندن دشمنان فرصت طلب داشت.

بیژنی بااشاره به زوایای فتنه ۸۸ در استان هرمزگان افزود: در این استان همچون سایر استانها حضور فریب خوردگان و دارای اشتباهات محاسباتی و در مقابل مردم و مسئولین هوشیار و دانشجویان بیداری داشتیم که در رکاب انقلاب اسلامی بودند و در مقابل رسانه ها و وبلاگهای متاثر فتنه رسانه و وبلاگهای انقلابی مدافع انقلاب اسلامی داشتیم که در نهایت بر دشمن و فتنه گران فائق امد.

وی گفت: جریان نفوذ با گفتمان اینکه ما نمی توانیم، تنها راه برون رفت از مشکلات وابستگی به غرب و آمریکا است و بدون کمک غرب نمی توان کشور را مدیریت کرد در پی اختلال در دستگاههای محاسباتی و اداراکی مردم می باشد لذا امیدواریم در مقابل وعده های دروغین جبهه غرب و استکبار دانشجویان با موقعیت شناسی حضور این دشمن غدار را درک و با تمام توان از انقلاب اسلامی دفاع کنند .

مسئول بسیج دانشجویی استان با بیان اینکه فتنه ۸۸ تبعات مادی و معنوی مختلفی داشت، تصریح کرد: جری شدن ، جسارت دشمنان انقلاب اسلامی ومردم همچنین امیدوار کردن دشمن شکست خورده به تنهایی خیانت بزرگی محسوب می شد.

وی ادامه داد: از بین بردن فرصت خدمت ، کار و سازندگی در کشور ، تحریم های دشمن علیه ایران و کمرنگ شدن اعتماد مردم به مسئولین همچنین خط مشی انتخابات سالم که نزدیک به ۳ دهه در این کشور برگزار می شود یکی از مهمترین اثرات و از گناهان نابخشودگی فتنه گران بود.

بیژنی با اشاره به نقش ویژه مردم در حماسه ۹ دی افزود: مردم دائما پیشرفتهای انقلاب اسلامی را در راه رسیدن به آرمانها رصد می کنند لذا باید به نفوذ فکری-سیاسی بویژه ترویج افکار غرب و تئوریزه کردن حضور غرب در دانشگاهها و القای خواسته های غرب به جوانانشان در محیطهای دانشگاهی حساس باشند.

مسئول بسیج دانشجویی استان با بیان اینکه نفوذ جریانی امری تدریجی، مستمر و آرام است،تصریح کرد: با توجه به اینکه دانشجو دارای افکار پاک می باشد در فضای دانشگاهها تعدادی از اساتیدی حضور دارند که در خارج از کشور تحصیل کرده طی یک پروژه امریکایی-صهیونیستی سرباز جبهه غرب شده اند .

بیژنی خاطرنشان کرد: این اساتید به دانشجو القا می کنند که وجود دشمن توهمی بیش نیست لذا دستگاه محاسباتی جوان را مختل می کرده و به سرباز جبهه استکبار تبدیل می شود.

انتهای پیام/م

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=260071
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

12,661 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی