فتنه88 دوست و دشمن نظام اسلامی را آشکار کرد/ اهل تسنن از حماسه های ملی جدا نیستند

+ پ -
فتنه۸۸ دوست و دشمن نظام اسلامی را آشکار کرد/ اهل تسنن از حماسه های ملی جدا نیستند

دانشجوی فعال علمی و فرهنگی اهل سنت اظهار کرد: فتنه ۸۸ که باعث خلق حماسه ۹ دی توسط مردم ایران شد، در کنار تمام اتفاقات موجب شد تا بتوانیم دوستان و دشمنان این نظام اسلامی را بشناسیم.

عبدالرحمان دریاپور، دانشجوی فعال علمی و فرهنگی اهل سنت دانشگاه شهید باهنر کرمان در گفتگو با خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ گفت: در سال ۸۸ و بعد از انتخابات این فتنه و آشوب تا جایی پیش رفت که در عاشورای همان سال به ساحت امام حسین (ع) و همه بزرگان دین توهین شد واین نه تنها توهین به جامعه شیعه بلکه به اعتقاد ما توهینی بر کل امت اسلامی بود و اهل تسنن نیز در آن روزها قلبشان به درد آمده بود.

 

این دانشجوی اهل تسنن افزود: در بحبوحه آشوب ها، بعد از اتفاقاتی که در عاشورا رقم خورد، دیگر تحمل کردن اوضاع برای دوست داران اهل بیت و خاندان حضرت محمد مصطفی(ص) طاقت فرسا شده بود و سرانجام در ۹ دی ماه با حضور دشمن شکن مردم ایران اسلامی و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری توطئه و فتنه طرح ریزی شده نقش برآب شد.

 

وی ۹ دی را نشات گرفته از بصیرت، آگاهی و هوشیاری مردمان ایران اسلامی دانست و افزود: حماسه ۹ دی سبب شد تا توطئه‌های دشمنان اسلام و انقلاب برای همیشه نقش بر آب شود.

 

عبدالرحمان دریاپور تصریح کرد:  درایت مقام معظم رهبری(مدظلع العالی) بصیرت و حضور مردمی که حقیقتآ  دشمن را خوب شناختند و سره را از ناسره تشخیص دادند ۹ دی را خلق کرد.

 

این دانشجوی کارشناس ارشد علوم سیاسی گفت: با توجه به آموزه های دینی و کتاب الله، می فهمیم که بحث فتنه صرفا مربوط به دوران حال نمی باشد و در طول تاریخ اسلام همواره فتنه و فتنه گر وجود داشته و البته نباید از این اتفاق ناراحت بود زیرا این فتنه باعث شد تا ما دوستان و دشمنان نظام را بشناسیم.

 

وی اظهار داشت: بزرگترین درسی که از “۹ دی” می‌توان گرفت، درس ولایت‌مداری مردم بود. باید قدردان این مردم باشیم که در هرکجای دنیا صدای غیر انسانی و غیر خدایی بر می خیزد آن را محکوم و در نطفه خاموش خواهند کرد.

 

این دانشجوی اهل تسنن هرمزگانی در انتها یادآور شد: عده ای سعی دارند سالروز حماسه ۹ دی را در کشور کمرنگ نمایند و همچنین اهل تسنن را از اتفاقات ملی دور نگه دارند که با هوشیاری مردم و جامعه اهل تسنن انشالله دشمنان به این اهدافشان نخواهند رسید و همواره اهل تسنن گوش به فرمان ولی امر خود حضرت آیت الله خامنه ای می باشند.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff