فتنه گران به دنبال تضعیف نظام هستند/ وحدت نماد امنیت جمهوری اسلامی است
+ پ -
فتنه گران به دنبال تضعیف نظام هستند/ وحدت نماد امنیت جمهوری اسلامی است
معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان:

فتنه گران به دنبال تضعیف نظام هستند/ وحدت نماد امنیت جمهوری اسلامی است

معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان با اشاره به اینکه وحدت نماد امنیت جمهوری اسلامی است،گفت: فتنه گران با ایجاد بلوا و آشوب در جامعه به دنبال برهم زدن نظام جمهوری اسلامی و تضعیف جایگاه رهبری در کشور هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام اصغر کهور زاده، معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان در حاشیه همایش علمای اهل تشیع و تسنن کیش در گفتگو با خبرنگار  کیش پرس، گفت: بصیرتی که مردم در ۹ دی از خود نشان دادند نقشه ها و توطئه های دشمنان را نقش بر آب کرد.

 

وی افزود: مردم به تمام فتنه گران و استکبار جهانی نشان دادند که همواره پشتیبان ولایت فقیه هستند و در مقابل هر فتنه ای که بخواهد نظام مقدس جمهوری اسلامی را به هم بزند و جایگاه رهبری را تضعیف کند تا پای جان می ایستند تا لطمه ای به نظام وارد نشود.

 

معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان با تاکید بر اینکه ریشه فتنه در اختلاف است، اظهار کرد: اختلاف در کشور موجب تفرقه و ناامنی می شود و این مهمترین و نخستین هدف دشمن از ایجاد فتنه در کشور است تا با ایجاد ناامنی در کشور به خواسته های نامشروع خود دست پیدا کند.

 

کهورزاده با تقدیر از برگزار کنندگان همایش وحدت علمای اهل تسنن و تشیع در کیش تاکید کرد: علمای شیعه و اهل سنت جنایت های گروه های تکفیری را در جهان اسلام محکوم کردند.

 

وی ادامه داد: استکبار جهانی سال ها نتوانست با استفاده از روش های نظامی بر جهان اسلام مسلط شود به همین دلیل امروز به فتنه گری و تفرقه افکنی متوسل شده تا با استفاده از گروه های ناآگاه در میان مسلمانان از داخل به امت اسلامی ضربه بزند.

معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان تصریح کرد: علمای اهل تشیع و تسنن همه فعالیت های فتنه گران و تفرقه افکنان در میان امت اسلامی را محکوم کرده و از اتحاد و همبستگی اسلامی استقبال می کنند.

 

حجت الاسلام کهور زاده افزود: اتحاد، بصیرت و ایستادگی مردم در مقابل فتنه گران سیلی محکمی بر گونه استکبار بود.

 

وی با تاکید بر اینکه وحدت نماد امنیت برای جمهوری اسلامی است، خاطرنشان کرد: وجود رهبر مقتدر در جامعه اسلامی و نیروهای امنیتی توانمند در کنار بصیرت مردمی  و وحدت ملت ایران رمز پیروزی جامعه اسلامی ایران در مقابل استکبار و دست نشاندگان آن هاست که اگر کمرنگ شود امنیتی که امروز در ایران شاهد آن هستیم برقرار نخواهد بود.

 

 

انتهای پیام /ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff