تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 150549
تاریخ انتشار:دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۷| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

فتنه‌گران مستحق مرگ هستند نه بازگشت به قدرت/ پیگیر شکایت از مسببان کشته شدن فرزندم هستم/ دولت مجازات سران فتنه را پیگیری کند

به گزارش پایگاه خبری هرمز و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فتنه ۸۸ قابل پیش بینی ترین رخدادی بود که تاریخ وعده آن را بارها با عبرت دادن از حوادث خود به آیندگان داده بود. شیفتگان قدرت و طمع ورزان پست و مقام با تمام سبقه خود، در راستای رسیدن به مطامع و […]

فتنه‌گران مستحق مرگ هستند نه بازگشت به قدرت/ پیگیر شکایت از مسببان کشته شدن فرزندم هستم/ دولت مجازات سران فتنه را پیگیری کند

به گزارش پایگاه خبری هرمز و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فتنه ۸۸ قابل پیش بینی ترین رخدادی بود که تاریخ وعده آن را بارها با عبرت دادن از حوادث خود به آیندگان داده بود. شیفتگان قدرت و طمع ورزان پست و مقام با تمام سبقه خود، در راستای رسیدن به مطامع و مقاصد خود خط بطلانی بر تمام ارزشهای انقلاب اسلامی کشیده و مهمتر از همه ایستادگی در برابر ولایت را خصیصه خود وانمود کردند. ماحصل آنچه که فتنه ۸۸ را به وجود آورد جاری شدن خونهای بسیاری از جوانان پاک این مرز و بوم بود که هدف طمع ورزی های سران فتنه شدند. پس از گذشت ۵ سال از روزهای سیاه ۸۸، اینک که پای صحبت خانواده شهیدان فتنه می نشینیم قرص و محکم خونخواه فرزندان خود هستند و با بصیرتی وصف ناشدنی مقصرین فتنه را به دو تن از سران فتنه ربط می دهند که ابلحانه در راستای براندازی نظام پیش رفته اند.

شهید امیر حسام ذوالنوری از جوان هایی است که ۶ سال پیش در آتش افروزی فتنه گران شهید شد.پدر سپید موی امیر حسام درگفتگو با   مرصاد اظهار داشت: آنهایی که جوانان مومن ایران را به قتلگاه فتنه گران فرستادند با چه رویی از بازگشت به قدرت حرف می زنند، خائنینی که دستشان به خون آلوده شده است مستحق چه چیزی هستند جز مرگ؟

عباس ذوالعلی که با بیان خاطراتی از امیر حسام اشک در چشمانش حلقه می زد،می گوید: دولت جدید نباید نمک به زخم داغدیدگان خیانت بعد از انتخابات ۸۸ بپاشد، در ماجرای انتخاب وزیر علوم که خانواده های شهدای فتنه می دیدند افرادی که در آن مصیبت ها دست داشتند برای بازگشت به قدرت تلاش می کنند خدا می داند که بر ما چه می گذشت.

 وی ادامه  می دهد: وقتی خبر شهادت امیر حسام را به من دادند اصرار کردم که می خواهم او را ببینم، وقتی به پیکر بیجان او رسیدم پیشانیش را بوسیدم و شهادتش را تبریک گفتم چون آرزوی او، من و خانواده ام جان دادن در راه ولایت بوده است.

 ذوالعلی اظهار می دارد: من فرزند دیگری نیز دارم و اورا جان فدای نظام و ولایت می دانم و حاضرم اگر ده فرزند دیگر داشتم همه را در راه اسلام و انقلاب فدا می کردم.

 وی با اشاره به اینکه فرزندش یک روز بعد از نهم دی ماه به شهادت رسیده است اظهار می دارد: هیچ وقت رفتار و حالات امیر حسام قبل از بیرون رفتن از خانه را فراموش نمی کنم. نمازی را که خواند و رفت و وضویی که گرفت

پدر شهید ذوالنوری می گوید: کمترین مجازات است که سران فتنه پس از ظلم به نظام، ولایت و جوانهای بی گناهی که خونشان ریخته شد، در حصر باشند. ظلم است که اطرافیان آنها به راحتی بتوانند بازهم امضاهای کلیدی داشته باشند. دولت باید این موضوع را درک کند و بداند که مردم از فتنه گران دل خون هستند.

شهید «یعقوب بروایه»  یکی دیگر از شهدای فتنه ۸۸ در روستای بروایه واقع در ۲۵ کیلومتری جاده اهواز ـ اندیمشک به همراه ۳ خواهر و ۴ برادر زندگی می‌‌کرد. پدر این شهید ۲۶ ساله، در زمین‌های کشاورزی فعالیت می‌کند و علاوه بر آن از نیروهای فعال بسیج و کمیته امداد امام خمینی (ره) بوده استشهید بروایه در جریان فتنه سال ۸۸ در حالی که از امتحانات پایان ترم خود فارغ شده و در حال بازگشت به منزل خود بود توسط فردی ناشناس در جریان شلوغی‌های شهر تهران به وسیله یک اسلحه به شهادت رسید.

عبدالزهرا بروایه، پدر شهید «یعقوب بروایه» در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص مطالبات خود با گذشت ۵ سال از شهادت فرزندش در اغتشاشات سال ۸۸ گفته است: من در طول این ۵ سال بارها مصاحبه کرده ام؛ اما هنوز مسبب اصلی شهادت فرزند بی گناه من مشخص نشده است.

وی اضافه می کند: بعد از گذشت ۵سال همچنان بر سر مواضع خود در راستای حمایت از نظام و جمهوری اسلامی هستیم؛ این روزها هم همچنان درگیر برنامه ریزی برای مراسم سالگرد ۹ دی هستیم.

پدر شهید «یعقوب بروایه» اظهار می دارد: بعد از ۵سال تنها خواسته من دیدار با مقام معظم رهبری بود که بتوانم با او درد و دل کنم؛ اما متأسفانه تا کنون این امکان برای من از سوی هیچ کدام از مسئولین فراهم نشده است.

بروایه تأکید می کند: تنها کسی که می تواند مشکلات من را حل کند مقام معظم رهبری است؛ چرا که تا کنون هیچ کدام از مسئولین به من کمک نکرده اند.

وی می افزاید: همچنان پیگیر شکایت خودم از مسببان کشته شدن فرزند شهیدم هستم؛ اما با گذشت ۵ سال به پرونده من رسیدگی نشده است؛ هربار با تقبل هزینه‌های زیاد از اهواز به سمت تهران می‌روم تا پرونده فرزندم را پیگیری کنم؛ اما تا کنون به نتیجه ای نرسیده‌ام.

پدر شهید «یعقوب بروایه» با اشاره به مشکلاتی که در مسیر رسیدگی به پرونده فرزند شهیدش به وجود آمده است اظهار می دارد: علیرغم این مشکلات به وجود آمده اندکی از مواضع قبلی خود کوتاه نیامده و در مسیر نظام حرکت کرده و خواهم کرد.

بروایه با اشاره به مظلومیت خانواده شهدای فتنه ۸۸ گفت: مسئولان برای رسیدگی به پرونده فرزند شهیدش تا کنون کاری انجام نداده‌اند خاطر نشان می شود؛ فرزند من از فاصله ۲ متری توسط یک اسلحه به شهادت رسیده است و این به خاطر سوء استفاده از شلوغی‌های آن زمان در تهران بود.

وی در ادامه اذعان می دارد: مسئولین می توانند مسبب اصلی این اتفاق را محاکمه کنند؛ اما امروز می بینیم که به خاطر رسیدن به کرسی‌های مقام و منصب در این خصوص کاری انجام نمی‌دهند.

پدر شهید «یعقوب بروایه» با بیان این موضوع که موسوی و کروبی نباید از ابتدا تأیید صلاحیت می‌شدند که اغتشاشات سال ۸۸ به وجود بیاید می‌گوید: این افراد روزی کرسی‌های قدرت را داشتند و روز دیگر آن کرسی ها را از دست دادند و دوباره تلاش کردند تا به قدرت برسند و دیدیم چه بلاهایی بر سر مردم آمد.

بروایه با اشاره به خانواده خود و دیگر شهدای فتنه ۸۸، اظهار می کند: در این میان ما چوب قدرت‌خواهی این افراد را خوردیم؛ اما همچنان بر سر دین، اخلاق و اعتقادمان به جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری ایستاده ایم.

وی خاطرنشان می شود: باید همه در جریان فتنه ۸۸ تابع رهبری باشیم؛ چرا که رهبری ایشان را قبول داریم و بعد از امام‌خمینی(ره) ایشان توانستند به خوبی از عهده رهبری جمهوری اسلامی برآمده و امروز ایشان مورد تأیید همه ملت ایران هستند.

پدر شهید «یعقوب بروایه» در پایان افزود: امسال هم مانند سال‌های گذشته در سالروز حماسه ۹ دی شرکت می‌کنم و با ملت ایران هم‌صدا می شوم و از مواضع خود کوتاه نمی‌آیم.

برادر رامین رمضانی یکیدیگر از شهدایفتنه ۸۸ در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا، در واکنش به اظهار نظر برخی افراد برای تطهیر سران فتنه اظهار داشته است: متاسفانه برخی ها حرف هایی می زنند که درست نیست.

وی افزود: سوال من این است که اگر فتنه ای نبوده چرا برادر من و خیلی های دیگر در جریان این حوادث کشته شدند.

رمضانی ادامه داد: متاسفانه در جریان فتنه برخی جوان ها را تحریک کردند و باعث آسیب رسیدن به کشور شدند.

وی تاکید کرد: انتظار ما این است که دولت مقصر این قضایا را معرفی و پیگیر مجازات آن ها باشد.

برادر شهید فتنه اظهار داشت: به اعتقاد من مقصرینی که آشوب به پا کردند نباید از آن ها گذشت و درخواست ما این است که عوامل فتنه به جزای عمل خود برسند.

وی در پایان گفته است: ما به قانون ایمان داریم و درخواستمان این است که حق به حقدار برسد.

آنچه که بر آیند این گفت‌وگوهاست، تلخی به جا مانده از سال ۸۸ است که کام چنین خانواده هایی را به واسطه بی بصیرتی سران فتنه دربرگرفته است. خانواده های شهدا کماکان پای بند نظام و رهبری هستند و ذره ای از ارزشهای انقلاب را فدای چیزی می کنند. امید است که مسئولان نظام حق مطلب را در برابر خانواده شهدای فتنه ادا کنند.

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=150549
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,441 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی