فتنه‌گران را هرگز نخواهیم بخشید
+ پ -
فتنه‌گران را هرگز نخواهیم  بخشید

سازمان بسیج جامعه زنان در بیانیه‌ای تاکید کرد: ۹ دی ۸۸ نمایش بصیرت مردم هوشیار و جلوه‌ای از حماسه‌ حضور برای دفاع از مظلومیت حسین (ع) و غیرت و حمیت در برابر هجمه‌ اهل نفاق به ارزشی‌ترین باور شیعه یعنی عاشورا بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل ازپایگاه خبری زنان استان هرمزگان ؛ سازمان بسیج جامعه زنان استان هرمزگان در بیانیه‌ای با گرامیداشت حماسه ۹ دی ۸۸، احماسه ۹ دی و حضور دهها میلیونی ایرانیان در برائت از فتنه گران و تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی روز تجلّی غیرت دینی ملّت شریف ایران و فروزان شدن شعله های بیداری و بصیرت آنان نسبت به واقعیت های نهفته در لایه های فتنه ۸۸ به شمار می رود و برای همیشه پرچم آگاهی و دشمن ستیزی را در این کشور برافراشته نگه خواهد داشت.

در بخشی از این بیانیه آمده است:

بسمه تعالی
نه دی صحنه پرشور حماسه ای بزرگ در تاریخ ملت ایران است . حماسه ای که منشأ شکل گیری آن عشق ریشه دار و پایدار ملت ایران به ولایت و انزجار و تنفر آنان نسبت به دشمنان ولایت بود از این رو می توان گفت : صحنه خیابانهای پایتخت و دیگر شهرهای ایران در این روز صحنه نمایش تولّی و تبرّی بود . آری ۹ دی ۸۸ نمایش بصیرت مردم هوشیار و جلوه‌ای از حماسه‌ حضور برای دفاع از مظلومیت حسین (ع) و غیرت و حمیت در برابر هجمه‌ اهل نفاق به ارزشی‌ترین باور شیعه یعنی عاشورا بود .
حماسه ۹ دی و حضور دهها میلیونی ایرانیان در برائت از فتنه گران و تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی روز تجلّی غیرت دینی ملّت شریف ایران و فروزان شدن شعله های بیداری و بصیرت آنان نسبت به واقعیت های نهفته در لایه های فتنه ۸۸ به شمار می رود و برای همیشه پرچم آگاهی و دشمن ستیزی را در این کشور برافراشته نگه خواهد داشت . حضور با شکوه ۸۵ درصدی مردم ایران در انتخابات ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ که می توانست فرصتی برای تثبیت پایه های اقتدار نظام و شتاب فزاینده کشور و پیشرفت ، توسعه اقتصادی و تعامل همه جانبه باشد در سایه فتنه انگیزی دشمنان انقلاب اسلامی در داخل و خارج و روا داشتن ظلم و تهمت تقلب به چالش علیه استقلال ، امنیت ملّی و استحکام نظام اسلامی در عرصه فراملّی تبدیل شد، به گونه ای که اگر مدیریت الهی، هوشمندانه و مقتدرانه مقام معظم رهبری و حضور مؤمنانه و توام با بصیرت و حبّ انقلابی مردم نبود می توانست جمهوری اسلامی ایران را با خطرات جبران ناپذیری مواجه سازد . هشت ماه خویشتنداری ملت مسلمان در مقابل توهین به رأی ۴۰ میلیونی انتخابات که با حمایت بی سابقه بیگانگان از اتحادیه اروپا تا کنگره و کابینه آمریکا و اسرائیل نیز همراه شده بود ، منجر به جری تر شدن منافقان شد تا بدانجا که ضمن حرمت شکنی در عاشورای حسینی و حمله به عزاداران و به آتش کشیدن مساجد ، اصول اساسی اعتقادی مردم ایران مورد هجمه قرار گرفت . ملت غیور و شهید پرور ایران اسلامی با خروش انقلابی خود در نهم دی ماه ۱۳۸۸ ضمن برچیدن بساط آشوب و فتنه گری ، درس عبرتی به فتنه گران داخلی و حامیان خارجی آنها داد تا بدانند در صورت کوچکترین اشاره رهبرشان ، همه در دفاع از حریم مکتب ولایت فقیه به میدان خواهند آمد و با مشت های پولادین خود ، دهن یاوه گویان را خرد خواهند کرد .
نه دی نماد ارادت مردم عاشورایی ایران به امامت، منشور هدایت و سرلوحه‌ی بیداری نسل‌های آینده است که با نگاه به آزمون بصیرت و بیعت عاشقانه پدران و مادرانشان در تلالو نورانیت حضور بی‌دریغ و عظمی راسخ، چشمان فتنه را کور کردند و به تمامی فتنه گران داخلی و توطئه‌گران خارجی فهماندند که همیشه بیدار و در صحنه‌اند و پاسدار واقعی میراث گران سنگ بنیان گذار جمهوری اسلامی هستند. آری ۹ دی ماه به گفته رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است. این روز ماندگار در تاریخ ملت بزرگ و همیشه در صحنه ایران روز بیداری و خروش و حضور ملتی است که به مقدساتش، نظامش و سالار شهیدانشان توهین شده بود و کاسه صبرشان لبریز. در ۹ دی مردم نشان دادند که همواره با بصیرت به وصایای امام راحلشان گوش می دهند که می فرمود «همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد »
بسیج جامعه زنان سپاه امام سجاد بندرعباس ضمن گرامیداشت حماسه سترگ ۹ دی ، روز اعلام وفاداری ملت مسلمان وهمیشه در صحنه ایران به ولایت که به حق روز بصیرت نام گذاری شده است اعلام می‌دارد تا آخرین نفس مدافع راستین ولایت و پاسدار واقعی آرمانها و ارزش‌های نظام شکوهمند اسلامی بود ه و در مقابله با هرگونه توطئه و تهدیدی، آگاهانه و هوشیارانه ایستادگی و در پویایی و پیشرفت علمی، فرهنگی و اقتصادی کشور مجاهدت می‌نمایند .
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff