تبلیغات تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

کد خبر : 78473
تاریخ انتشار:دوشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۲| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

فتنه‌گران باید محاکمه شوند/ مردم در ۹ دی با روحیه جهادی به صحنه آمدند

دبیر جنبش عدالت و مهرورزی گفت: قطعاً ۹ دی‌ها در ایران اسلامی چراغ راه هدایت است چرا که مردم با روحیه جهادی به صحنه آمدند.  ّبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز، حسین سعیدی دبیر جنبش عدالت و مهرورزی درباره حماسه ۹ دی و فتنه ۸۸، اظهار داشت: فتنه ۸۸  اتفاقی نامیمون و ناگوار برای کشور […]

فتنه‌گران باید محاکمه شوند/ مردم در ۹ دی با روحیه جهادی به صحنه آمدند

دبیر جنبش عدالت و مهرورزی گفت: قطعاً ۹ دی‌ها در ایران اسلامی چراغ راه هدایت است چرا که مردم با روحیه جهادی به صحنه آمدند.

 ّبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز، حسین سعیدی دبیر جنبش عدالت و مهرورزی درباره حماسه ۹ دی و فتنه ۸۸، اظهار داشت: فتنه ۸۸  اتفاقی نامیمون و ناگوار برای کشور بود. در آن سال بعضی از افراد تحت تاثیر خواهش های نفسانی خودشان و همچنین فشارهای بیگانه موجب بروز اعتراضات غیر قانونی در کشور شدند.

وی با بیان اینکه فتنه ۸۸ از خارج کشور مدیریت می شد، گفت: آنها می‌خواستند مانند انقلاب‌های مخملی رنگارنگی که در دنیا اتفاق می‌افتاد، حکومت را به دست گیرند.

دبیر جنبش عدالت و مهرورزی، خاطر نشان کرد: دشمنان از کسانی که می‌خواستند مدیریت و یا به نوعی حکومت را به دست گیرند و همچنین با استفاده از  اختلافاتی که مدیران کشور در آن زمان داشتند، استفاده کردند و انتخابات پرشور سال ۸۸ را به کام مردم تلخ کردند.

وی ادامه داد: در حالی که حضور ۴۰ میلیون نفری مردم در انتخابات بعد از گذشت سی سال از انقلاب می‌توانست یک پشتوانۀ عظیم و پتانسیل خوبی برای نظام باشد، متأسفانه سران فتنه با جهت گیری‌های هم سو با غرب و استکبار و با اعتراضات غیرقانونی و برپایی تظاهرات خیابانی، آمریکا و غرب را خوشحال و مردم را ناراحت کردند و باعث شدند که ۱۰ سال به عقب برگردیم.

*وحدت تحت لوای ولایت رمز شکست ناپذیری نظام در مقابل دشمنان

این فعال فرهنگی حضور مردم در صحنه را رمز موفقیت و استراتژی شکست ناپذیر نظام در برابر دشمنان دانست و اظهار داشت : وحدت و یکپارچگی مردم تحت لوای اسلامیت خصوصاً ولایت باعث شد با روشنگری و نصیحت مقام معظم رهبری در فتنه  ۸۸، مردم مطلع شوند و با آگاهی و بصیرت با دشمنان مقابله کنند.

سعیدی ۹ دی را عامل ظهور دوباره فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت در جامعه بیان کرد و افزود : در جایی که همه فکر می‌کردند این فرهنگ رو به خاموشی می‌رود، مردم در ۹ دی نیز همچون دوران دفاع مقدس با روحیه‌ای جهادی در مقابل تمام دنیا ایستادند.

وی ادامه داد: ۹ دی در واقع نماد بیداری و بصیرت مردم و حمایت آنها از جایگاه وسیع ولایت و اسلامیت است.

حسین سعیدی خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی باعث شد حرکت عظیم مردمی در نهم دی ماه از کج روی‌ها، کج اندیشی‌ها و کج اخلاقی‌های کسانی که فتنه را به وجود آوردند و بعد‌ها به سران فتنه معروف شدند، جلوگیری کند.

*۹دی انقلاب سوم

وی با بیان اینکه علاوه بر یک مقاومت جانانه ۸ ساله ما سه انقلاب در جمهوری اسلامی داشتیم، توضیح داد: اولین انقلاب ما در ۲۲ بهمن با پیروزی انقلاب اسلامی رقم خورد، دانشجویان در ۱۳ آبان با تسخیر لانه جاسوسی دومین انقلاب را رقم زدند و روشنگری و بصیرت مردم در نهم دیماه ۸۸ سومین انقلاب ما را رقم زد.

دبیرکل جنبش عدالت و مهرورزی با اشاره به سخنان رهبری در مورد ۹ دی، این روز را نشان دهندۀ پایبندی مردم به ارزش ها، اسلام و نظام دانست و اظهار داشت : قطعاً ۹ دی ها در ایران اسلامی ما بصیر و روشن و چراغ راه هدایت است.

وی در ادامه تصریح کرد: در واقع کسانی که در این هشت ماه شیطنت‌های بزرگی را علیه نظام و انقلاب مرتکب شدند. اشتباه اصلی‌شان این بود که بر رگ خواب مردم ایران دست گذاشتند. رگ خواب مردم همان عاشورا است.

« بنظر بنده ۹ دی پاسخ متناسبی بود با آن حرمت شکنی به ساحت اباعبدالله شده و حضور جانانه  مردم برای همیشه این هوس را از سرها پراکنده کرد که دیگر کسی به سمت اعتقادات مذهبی مردم تعرض نکند».

دبیر جنبش عدالت و مهرورزی تصریح کرد: این افراد متوجه باشند، قطعاً مردمی که از تمام هستی خود برای نظام و ولایت گذشتند، در مقابل هوای نفسانی و وعده‌های رنگارنگ آن‌ها می‌ایستند و اجازه نمی‌دهند این قبیل افراد در مسند اداری حکومت اسلامی، قرار گیرند.

سعیدی تصریح کرد: نظام به واسطه رأفت اسلامی سران فتنه را تنبیه کمی کرده است، اما آنها باید حواسشان باشد که این مردم هوشیارند و هرجا که نیاز باشد با قدرت ورود پیدا می کنند .مردم خواستار محاکمه آنها هستند اما شاهدیم که آنها روز به روز با روی کار آمدن دولت جدید وقیح‌تر و پررو‌تر می‌شوند و از رآفت نظام سوءاستفاده می‌کنند.

*مردم کوتاه نمی آیند/ سران فتنه باید از رهبری و مردم  عذرخواهی کنند

وی با اشاره به سخنان اخیر بعضی از سران فتنه مبنی بر اینکه «ما از حق خودمان گذشتیم» این سخنان را بی شرمانه و پر رویی خواند و  تصریح کرد: در حالی که نظام و خانواده‌های شهدای فتنه ۸۸ باید بگویند به خاطر نظام از حق خود گذشتیم، کسانی که این فتنه را ایجاد کردند این حرف ها را می زنند، پر رویی هم حدی دارد.

دبیر جنبش عدالت و مهرورزی خطاب به سران فتنه گفت: صبر مردم ما هم حدی دارد، توجه داشته باشند که مردم هیچ وقت جریانات فتنه از یادشان نمی‌رود و فراموش نمی‌کنند که چه سختی‌ها و چه هزینه‌های سنگینی بر نظام وارد شد، مردم کوتاه نمی‌آیند.

وی خاطرنشان کرد: ضعف ایمان، لجاجت نابجا، القای شبهه و جوسازی دروغین کلید واژه‌هایی بود که ناتوانی سران فتنه را پند آموزی کرد که برای همیشه مورد تنفر مردم ایران، قرار بگیرند و جهل و نادانی آنها بر همگان روشن شد، به طوری که درس حقیقی نیز در برابر القائات منفعت‌طلبانه به آنها داده شد و بر همگان نیز ثابت شد.

وی ادامه داد: اگر کسانی که در فتنه دست داشتند هر روز و هر ساعت و هر ثانیه که در جریان فتنه بودند از درگاه خدا طلب مغفرت کنند باز هم کم است، سران فتنه باید از رهبری و مردم  عذرخواهی کنند.

سعیدی تاکید کرد : هنوز چیزی تغییر نکرده و هیچ اتفاقی نیفتاده که این‌ها اینگونه زبان باز کردند و در مقابل مردم و نظام ایستاده‌اند.

این فعال فرهنگی اجتماعی اعلام کرد: فتنه‌گران حواسشان جمع باشد، چشمان بیدار نیروهای حافظ نظام و همچنین عیون حزب‌الله عزیز همواره آنها را رصد می‌کند و برای هرگونه کج روی و بد اخلاقی و کج اندیشی در مقابل نظام که از آنها سر بزند، در مقابلشان می ایستند.

وی در مورد کسانی که سعی در تطهیر فتنه‌گران دارند و حتی از بیان واژه فتنه خودداری می‌کنند، گفت: اینها را به جایی نمی‌برند، مردم ما آنقدر آگاه شده‌اند که با القائات اینان بیشتر به ذات مریضشان پی می‌برند و آنها را پس می‌زنند

وی در مورد توهین علی مطهری در مورد مردم که حماسه و تجمع آنان را بی خود دانسته بود، گفت : این اولین موضع فریبکارانه و تحریف‌آمیز در عدم تبیین درست واقعیت است؛ چون رهبری و علما بارها و بارها از حماسه مردم و بصیرتشان در روز نه دی تجلیل کرده‌اند و آقای مطهری می‌خواهد با بیان این حرف‌های بی‌اثر و بدون فکر خود را بیشتر از پیش به دامان تندروهای اصلاحات بیندازد و خوراکی برای کسانی تهیه کند که در افکار عمومی محکومند.

دبیر جنبش عدالت و مهرورزی ادامه داد: زیاد نباید به حرفهای اشخاصی مانند علی مطهری توجه کرد زیرا این اشخاص خواستشان آب به آسیاب ریختن دشمنان و منافقان داخلی است و از این کارها و گفتارها طرفی نمی‌برند.

وی ادامه داد: مطهری اولین ‌بار با حمایت ویژه احمدی‌نژاد در ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان قرار گرفت و توانست به مجلس برود. او اما به تدریج به جریان‌های نفاق و فتنه آلوده شد تا جایی که شبکه دولتی انگلیس به عنوان یکی از رسانه‌های اصلی تحریک‌کننده آشوب سال ۸۸، سال گذشته از مطهری به عنوان اصلاح‌طلب جدید یاد کرد.

فارس

برچسب ها:
لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=78473
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,448 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

بین الملل