فاصله نزدیک فوتسال رودان تا نابودی کامل
+ پ -
فاصله نزدیک فوتسال رودان تا نابودی کامل
فوتسال رودان سرشار از استعداد اما فراموش شده؛

فاصله نزدیک فوتسال رودان تا نابودی کامل

فوتسال رودان با توجه به اینکه سرشار از استعداد است اما به دلیل عدم توجه مسئولین تا نابودی کامل فاصله چندانی ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ تیم ملی فوتسال در جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا  با درخشش جوانان ایرانی و کسب مقام سوم جهان به موفقیت بسیار بزرگی دست یافت، موفقیتی که نشان از توجه بیشتر به این رشته ورزشی پر طرفدار در جای جای ایران اسلامی را می طلبد، در اکثر نقاط استان هرمزگان نیز چندین سال است، با توجه به این رشته و برگزاری مسابقات فوتسال با لیگ های مستمر و منظم سعی در شکوفایی استعداد ها شده است.

شهرستان رودان قطعا از نقاط انگشت شمار استان است که با وجود داشتن علاقمندان فراوان، از قافله جا مانده و فقط فوتسال در برگزاری جام رمضان خلاصه می شود، مسابقاتی که اگربا کمی  تعمل به آن نگاه کنیم؛ سیل حضور علامندان با شرکت تیم های متعدد و سالن های مملو از تماشاگر نشان از خاص بودن فوتسال در بین جوانان رودانی را دارد.

حمایت از استعداد های فوتسال امری ضروری است

محمد رضا سالاری  سرمربی تیم فوتسال آزادگان با بیان اینکه ورزشی مستقل به عنوان فوتسال در رودان وجود ندارد و متولیان امر از گذشته تا به امروز فقط به برگزاری مسابقاتی تحت عنوان جام رمضان قناعت کرده اند، اظهار کرد: حمایت از استعداد های فوتسال امری ضروری است.

وی افزود: بازیکنان بسیار با استعدادی از تمام نقاط شهرستان را می توان یافت که در صورت توجه به آنها قطعا در آینده به بازیکنانی توانمند برای درخشش در صحنه های استانی و کشوری مبدل خواهند شد.

سرمربی تیم فوتسال آزادگان  عنوان کرد: بیشتر این جوانان با استعداد از محلات و روستاهایی هستند که وضعیت آسیب های اجتماعی در آنجا رو به بحران است و قطعا با بها دادن به آنها، مانع بزرگی در مقابل آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد در بین جوانان خواهد بود.

این مربی فعال و پر تلاش، عدم برنامه ریزی هیات فوتبال در ساماندهی این رشته پر طرفدار و عدم نظارت اداره ورزش و جوانان را در سالهای گذشته مسبب این وضعیت نابسمان دانست.

کمیته فوتسال هیچگاه شکل رسمی نداشته است

وی تصریح کرد: هم اکنون در تمامی نقاط استان حتی شهر های کوچک ۴۰ هزار نفری با برگزاری لیگ فوتسال بطور اختصاصی به این رشته ورزشی  پرداخته می شود.

سالاری یادآور شد: کمیته فوتسال در هیات فوتبال رودان هیچ گاه شکل رسمی به خود نداشته است و در واقع هیچ فعالیتی در خور توجه و شان این ورزشکاران با استعداد ،انجام نشده است.

فوتسال رودان شایسته این بی مهری ها نیست

وی ابراز داشت: در حال حاضر تیم های آزادگان و مقاومت رودخانه نمایندگان شهرستان در لیگ یک فوتسال استان هستند، آزادگان سابقه شرکت در دو فصل از لیگ برتر استان را دارد که بنا به دلایلی از جمله عدم حمایت لازم، موجب سقوط این تیم  از لیگ برتر استان شد.

سالاری اضافه کرد: تیم آرش جغین ، دیگر نماینده رودان درلیگ برتر بود که به سرنوشت آزادگان دچار شد.

سرمربی تیم فوتسال آزادگان رودان مطرح کرد: با برنامه ریزی مناسب در راستای ساماندهی فوتسال شهرستان، حتی در بخش ها و روستاهها شاهد رشد این رشته ورزشی، شکوفایی استعدادها، ورود افراد علاقمند به عنوان حمایت کننده و اسپانسر خواهیم بود.

این مربی جوان در ادامه تصریح کرد: قطعا فوتسال رودان شایسته این بی مهری ها نیست چرا که با توجه ی بیشتر می توان گام های موثری در خصوص پیشرفت فوتسال شهرستان  برداشت.

وی همچنین از اختصاص سالن برای تمرینات تیم  فوتسال آزادگان ،توسط سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان تقدیر کرد.

محمد رضا سالاری در پایان خاطر نشان کرد: مسابقات فوتسال دسته یک استان از ۲۹ آذر ماه آغاز خواهد شد و پیگیری ها باشگاه برای دریافت هرگونه حمایت و امکانات از کانال های مختلف از جمله دفتر نماینده محترم مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی بی نتیجه بوده است.

بانوان فوتسالیست رودانی با تیم شهدای خورگو در مسابقات کشوری می درخشند

منصوره جعفر پور  یکی از بازیکنان با استعداد تیم فوتسال بانوان شهرستان رودان که به دلیل عدم حمایت از طرف مسئولین در تیم های فوتسال بندرعباس بازی می کند، اظهار کرد: عدم حمایت لازم از بانوان فوتسالیست رودانی باعث شد، آنها در این فصل از مسابقات با پیراهن شهدا خورگو در میدانی استانی و کشوری حضور یابند.

وی افزود: تیم فوتسال بانوان رودان با حمایت دانشگاه آزاد و مسوول وقت اداره ورزش و جوانان در سال گذشته موفق به عنوان قهرمانی در مسابقات زیر گروه کشور به میزبانی رودان شد و به لیگ دسته سه کشور راه یافت.

بازیکن تیم فوتسال بانوان تصریح کرد: در فصل جدید مسابقات پیگیری هایمان برای شرکت در مسابقات استانی و کشوری از سوی مسئولان و متولیان فوتبال و ورزش شهرستان نتیجه بخش نبود و به اجبار علی رغم تمایل قلبی برای رشد و پیشرفت، بانوان فوتسالیست رودان در تیم شهدای خورگو حضور پیدا کردند.

وی بیان کرد: هم اکنون هشت نفر از نفرات تیم خورگو را بانوان فوتسالیست رودانی تشکیل می دهند و با درخشش آنها  و کسب عناوین نایب قهرمانی  استان و نایب قهرمانی زیر گروه دسته سه کشور، این تیم هم اکنون سهمیه حضور در لیگ دسته سه کشور را بدست آورده است.

منصوره جعفر پور یادآور شد: بانوان فوتسالیست رودانی از استعداد فراوانی در زمینه فوتسال برخوردارند و اگر  حمایت های مستمر و پایدار باشد می توان شاهد شکوفایی آنها و حضور درخشان در مسابقات کشوری باشیم.

جعفر پور ابراز امیدواری کرد: در صورت حمایت مالی و وجود اسپانسردر رودان قطعا با حضور در تیم فوتسال بانوان رودان قویتر از گذشته در صحنه های کشور خواهیم درخشید.

وی در پایان خاطر نشان کرد: برای رشد و پیشرفت باید در تیم های با امکانات و بهتر بازی کرد و اگر در رودان زمینه فعالیت و حضور بانوان در مسابقات فراهم شود، می توان شاهد حضور پر رنگ فوتسالیت های بانوی رودانی در سطح کشور باشیم.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff