فاز نخست بزرگ‌ترین شهربازی هرمزگان به بهره‌برداری رسید

+ پ -
فاز نخست بزرگ‌ترین شهربازی هرمزگان به بهره‌برداری رسید

فاز اول شهر بازی سادرمن به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شهربازی های هرمزگان؛با حضور فرماندار ، شهردار ، مسئولین و مردم شهرستان طی مراسمی در جاسک افتتاح و رسما به روی مردم باز شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛موسی احمدیان، شهردار جاسک در حاشیه مراسم افتتاح شهربازی سادرمن و درگفتگو با مکران نیوز گفت: ایجاد مکان‌های تفریحی و گردشگری در زندگی امروزی مردم ضرورت دارد و یکی از وظایف قانونی شهرداری‌ها توجه به امر ورزش و بازی کودکان و ایجاد سرگرمی برای این عزیزان است که  این شهربازی یکی از مهم‌ترین نیازهای مردم  و گردشگران برای تفریح در این شهرستان است.

احمدیان با اشاره به اینکه باید گسترش اماکن تفریحی و رفاهی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد، ادامه داد: با افزایش جمعیت در این شهرستان و بزرگ‌تر شدن شهر، ایجاد اماکن تفریحی مانند پارک و شهربازی مورد توجه شهرداری جاسک قرار گرفته است.

شهردار جاسک تصریح کرد: یکی از کمبودهای سرگرمی کودکان عدم وجود شهربازی در شهر بود که با فضایی که از طریق شهرداری در اختیار بخش خصوصی قرار گرفت، این مجموعه  با مشارکت بخش خصوصی در محل سنگ سیاه، به بهره‌برداری رسید.

وی بیان کرد: یکی دیگر از برنامه‌های شهرداری توجه به ورزش بزرگسالان بوده و در این راستا نیز اقداماتی انجام‌ شده است که ساخت پیست کارتینگ و توسعه فضای بازی و ورزشهای ساحلی در این مجموعه به مساحت ۸ هکتار لحاظ شده است.

احمدیان ادامه داد: همانگونه که تاکنون ساماندهی کوچه‌ها و خیابان‌ها جزو اولویت‌های شهرداری قرار داشته باید برای ایجاد فضایی برای تفریح و سرگرمی مردم نیز توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

حمدرضا زارع خوش اقبال مدیر پروژه شهربازی جاسک بیان کرد:در فاز اول شهربازی،۱۰ دستگاه مدرن و بروز و با ظرفیت استفاده ۱۴۸نفر بصورت همزمان، راه اندازی و افتتاح شد که یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه آنها شده است.

وی افزود: درفازهای دوم و سوم شهربازی، سایر دستگاه‌ها و پیست ماشین سواری کارتینگ در متراژ ۳۵۰۰ متر مربع  و با هزینه سه میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

این مسئول یادآور شد: در کنار این مجموعه تفریحی، جاذبه‌های دیگری از قبیل فضاهای تجاری، ورزشی، محیطی متفاوت را برای تفریح و سرگرمی مردم در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/پ

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff