فاز دوم پروژه ساخت مسجد حضرت ابوالفضل (ع) قشم کلید خورد
+ پ -
فاز دوم پروژه ساخت مسجد حضرت ابوالفضل (ع) قشم کلید خورد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم گفت : فاز دوم پروژه ساخت مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان قشم برای ساخت سرویس های بهداشتی ، وضوخانه ، آبدارخانه و آشپزخانه مسجد کلید خورده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ، سرهنگ حمید ماندگاری با اشاره به اجرای موفق فاز اول پروژه ساخت مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شامل شبستان مسجد از شروع فاز دوم توسط گروه جهادی شهید ذاکری قشم با ترکیب دانشجویان و اهالی محل گفت: در این مرحله که شامل ساخت سرویس های بهداشتی , وضو خانه , آشپزخانه , آبدار خانه مسجد حضرت ابوالفضل (ع) است ، دیوار چینی سرویس های بهداشتی ، وضوخانه، آشپزخانه، آبدار خانه آغاز گردیده و علاوه بر این دیوار و پنجره های مسجد نیز رنگ آمیزی می شود .

 

در ادامه سید محمد رضا حسینی ، مسئول گروه جهادی شهید غلامشاه ذاکری دانشگاه های شهرستان قشم افزود : هدف از برگزاری اردوهای جهادی کمک به مردم مناطق محروم ، ایجاد روحیه همدلی افزایش همکاری های ارتباط جمعی در میان بسیجیان و لبیک به ندای رهبر عزیز انقلاب است که اردوهای سازندگی دانشجویی توانسته است بخوبی این اهداف را برآورده سازد .

 
مسئول گروه جهادی شهید غلامشاه ذاکری دانشگاه های شهرستان قشم با اشاره به سابقه برگزاری اردو های جهادی تصریح کرد : امسال نیز اردو با شرکت ۲۵ نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های شهرستان قشم در قالب اجرای فاز دوم پروژه ساخت مسجد حضرت ابوالفضل(ع) قشم در محله مسجد ابالفضل (ع) قشم در حال برگزاری است.

 

وی اضافه کرد: علاوه بر کار عمرانی دوره های آموزشی احکام , اذان , روخوانی قرائت قرآن کریم از جمله برنامه های فرهنگی این اردوی جهادی است که برای نوجوانان این محل توسط مربیان بسیج دانشجویی برگزار می شود .

 

 

وی در پایان از همکاری مردم محله مسجد حضرت ابوالفضل (ع) که پا به پای دانشجویان بیسجی در برگزاری این اردوی جهادی همکاری و همدلی نموداند تشکر و قدر دانی نمود.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff