فائزی و موسوی غایبان بازی امشب/ ایران در انتظار موافقت فدراسیون جهانی
+ پ -
فائزی و موسوی غایبان بازی امشب/ ایران در انتظار موافقت فدراسیون جهانی

دو سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران در مسابقه اول مقابل لهستان مصدوم شدند و به بازی دوم در مقابل این تیم به میدان نخواهند رفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، شب گذشته در دیدار نخست لهستان و ایران در لیگ جهانی ۲۰۱۵ در چنستوهوا سامان فائزی و محمد موسوی، دو سرعتی زن تیم ملی ایران مصدوم و بازی خارج شدند.

سامان فائزی در اواخر ست چهارم از ناحیه مج پا مصدو شد و از زمین بیرون رفت و محمد موسوی در ست سوم به علت افزایش درد از ناحیه مچ پا که مصدومیتی کهنه بود، قادر به ادامه بازی نبود و با صلاح دید پزشک و سرمربی تیم از زمین مسابقه بیرون رفت.

سیامک افروزی، پزشک تیم ملی والیبال در این خصوص گفت: شب گذشته تا ۳ بامداد همراه با خوش‌خبر در بیمارستان پیگیر انجام سی‌تی اسکن از مچ پای فائزی بودیم و از جواب سی‌تی اسکن مشخص شد که لیگامان دلتویید مچ پای راست دچار آسیب شده و حداقل ۲ هفته این بازیکن را در اختیار نخواهیم داشت.

وی در مورد سید محمد موسوی، دیگر سرعتی زن تیم ملی والیبال اظهار داشت: سید چند وقتی است که از درد استخوان تالوس مچ پای راست رنج می‌برد که علیرغم توصیه به استراحت به خاطر تیم ملی اصرار به انجام بازی و تمرین داشت و به همین علت درمان‌ها اثر خاصی برای وی نداشت چون استخوان تحت فشار قرار گرفته بود و متاسفانه در بازی اول کار به جایی کشید که دیگر قادر به ادامه بازی نشد و تصمیم من از لحاظ درمانی برای وی علاوه بر درمان های تخصصی که انجام خواهد شد استراحت و اجتناب از پرش است.

بر اساس اعلام امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی سامان فائزی روز دوشنبه به تهران باز خواهد گشت.
همچنین در صورت موافقت فدراسیون جهانی با توجه به اینکه در این مسابقه ایران تنها ۱۲ بازیکن در لیست خود دارد حمزه زرینی به جمع نفرات اضافه خواهد شد، اما گفته می‌شود احتمال موافقت فدراسیون جهانی با توجه به مقررات مسابقات کم است.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff