فائزه هاشمی و مولاوردی از اظهار نظر در مواردی که تخصص ندارند، خودداری کنند/ آدرس ساندویچ فروشی های تهران را از فائزه هاشمی بپرسید
+ پ -
فائزه هاشمی و مولاوردی از اظهار نظر در مواردی که تخصص ندارند، خودداری کنند/ آدرس ساندویچ فروشی های تهران را از فائزه هاشمی بپرسید

سفیر سابق ایران در ایتالیا ، مکزیک و استرالیا اظهار کرد: فائزه هاشمی و مهین دخت مولاوردی از اظهارنظر درباره مواردی که نمی‌دانند و تخصص و مسئولیتی درباره‌ی آن ندارند، خودداری کنند .

محمدحسن قدیری ابیانه، سفیر سابق ایران در ایتالیا ، مکزیک و استرالیا در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی هرمز؛  با انتقاد شدید از اظهارات اخیر فائزه هاشمی و مهین دخت مولاوردی که تمدید قرارداد داماتو را عدم نقض برجام دانستند، گفت: فائزه هاشمی قاعدتاً آدرس ساندویچ‌فروشی‌های تهران را خوب بلد است و مولاوردی نیز مسئول امور زنان و خانواده است و هیچ مسئولیتی در خصوص برجام ندارند بنابراین بهتر است از اظهارنظر درباره مواردی که نمی‌دانند و تخصص و مسئولیتی درباره‌ی آن ندارند، خودداری کنند .

 

سفیر سابق ایران در ایتالیا ، مکزیک و استرالیا تمدید تحریم‌های داماتو را نقض صریح برجام دانست و اظهار کرد: وقتی مقامات دولتی اذعان دارند که برجام نقض شده است چرا این دو نفر اصرار دارند که بگویند برجام نقض نشده است و به دفاع از آمریکا می‌پردازند.

 

قدیری ابیانه ادامه داد: اظهارات اخیر فائزه هاشمی و مولاوردی ازدوحالت خارج نیست یا علاقه‌مند به مطرح‌شدن در رسانه‌ها هستند و یا وکالتی در این مورد در قبال دفاع از آمریکا و منافع این کشور دارند.

 

وی با تاکید بر اینکه تصویب داماتو قطعاً نقض برجام است، خاطرنشان کرد: این‌که گفته می‌شود بر طبق حقوق بین‌الملل این تحریم‌ها نقض برجام نیست قطعاً اشتباه است چون در داماتو بندهایی وجود دارد که تحریم‌های نفتی را تشدید می‌کند درحالی‌که درقرارداد برجام قرار بر این بود که تحریم‌های نفتی برچیده شود. حال جای سؤال است که چگونه فائزه هاشمی و مهین دخت مولاوری می گویند داماتو نقض برجام نیست.

 

انتهای پیام/ت

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff