فائزه غلطی انجام داد که رضاشاه نکرد/ تفکر و مسیر اینها بوی گند می دهد/ پرونده خانواده هاشمی با این دیدار سیاه تر شد
+ پ -
فائزه غلطی انجام داد که رضاشاه نکرد/ تفکر و مسیر اینها بوی گند می دهد/ پرونده خانواده هاشمی با این دیدار سیاه تر شد

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران اذعان داشت: این اقدامات و اقداماتی نظیر فساد اقتصادی فرزند دیگر این خانواده در نهایت به نفرت بیشتر مردم از آنها می شود و روز به روز از مسیر انقلاب منحرف تر می شوند؛‌ واکنش ها به این سخنان فائزه موید این موضوع بود که مردم حاضرند در قبال این خاندان قیام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ جعفر شجونی، عضو جامعه روحانیت مبارز تهران و یکی از یاران امام خمینی(ره) در خصوص دیدار اخیر فائزه هاشمی با سران بهائیت که از زندان آزاد شده بودند اظهار داشت: با توجه به اینکه امام خمینی فرمودند اگر هیچ سندی علیه بهائیت نداشتیم همین که ریگان از این ها دفاع کرده است، نشان میدهد اقدامات آنها خلاف انسانیت است، می توان گفت مسیر فائزه هاشمی در مسیری غیر از مسیر امام خمینی و انقلاب اسلامی است.

وی با تأکید بر اینکه رفتارهای خانواده هاشمی به ویژه فائزه هاشمی با انقلاب اسلامی سازگار نیست خاطرنشان کرد: فائزه هاشمی غلطی انجام داد که رضاشاه و پسرش جرئت انجام آن را نداشتند؛ یعنی رضاشاه و پسرش هم هیچگاه از بهائیت دفاع نکرده و آنها را ترویج ندادند.

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران با بیان اینکه فائزه در خرم آباد به آمریکا سلام کرده است، یاد آور شد: این سخنان فائزه نشان داد که تفکر و مسیر آنها بوی گند می دهد و واکنش مردم خرم آباد به این اظهارات فائزه هم قابل توجه بود چرا که آنها با خشم گسترده خود سخنان او را جواب دادند.

شجونی افزود: در جایی که پدر فائزه به اون می گوید باید جبران کند اما او اصرار دارد که کار درستی انجام داده است، یعنی این خانواده مشکلات اساسی بافرزندان خود دارد؛ در سال ۸۸ هم دیدیم که همسر هاشمی مردم را ترغیب به اغتشاش و آشوب می کرد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: همه رفتار های این خانواده همواره ایستادن جلوی نظام و انقلاب اسلامی بوده است که همه مردم به ویژه مردم انقلابی را غصه دار می‌کند؛ فائزه هاشمی با این سخنان خود پرونده خود و خانواده اش را در تاریخ چند ساله انقلاب سیاه تر کرده است.

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران اذعان داشت:  این اقدامات و اقداماتی نظیر فساد اقتصادی فرزند دیگر این خانواده در نهایت به نفرت بیشتر مردم از آنها می شود و روز به روز از مسیر انقلاب منحرف تر می شوند؛‌ واکنش ها به این سخنان فائزه موید این موضوع بود که مردم حاضرند در قبال این خاندان قیام کنند.

شجونی با بیان اینکه این ملاقات امروز فقط به مزاج آمریکایی ها خوش آمده است گفت: ایادی استکبار امروز از این قبح شکنی فائزه استقبال می کنند و اسرائیلی ها در منطقه به سرعت این خبر را منتشر کردند؛‌این نشان می دهد که مسیر این دختر با مسیر استکار و ایادی آن در دنیا یکی است.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff