غرق شدن جوان روستای گهرو در سواحل سیریک
+ پ -
غرق شدن جوان روستای گهرو در سواحل سیریک
بخشدار بمانی سیریک خبر داد:

غرق شدن جوان روستای گهرو در سواحل سیریک

بخشدار بمانی سیریک گفت:جوان ۱۷ ساله روستای گهردو از توابع بحش بمانی شهرستان سیریک در دریا غرق شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، شهاب الدین ذاکری، بخشدار بمانی سیریک  در گفتگو با خبرنگار آذینی گفت: دو روز گذشته جوان ۱۷ ساله روستای گهردو به نام داریوش ملاحی فرزند ابراهیم در آب های ساحلی دچار غرق شدگی می شود که با تلاش دوستانش از آب گرفته می شود ولی بعلت مدت زمان طولانی غرق شدن کاملا بصورت بی هوش به بیمارستان منتقل می شود.

 
بخشدار بمانی ابراز داشت: متاسفانه بعد از دو روز بستری در بیمارستان حضرت ابوالفضل شهرستان میناب این جوان جان خودش را از دست داد.

 
بخشدار بمانی ابراز داشت: زمانی که قایق برای تخلیه به ساحل روستای گهردو آمده و هوا نیر کاملا تاریک بوده متاسفانه در هنگام تخلیه قایق وی از فرصت برای آب تنی استفاده می کند گه در همین حین دچار غرق شدن می شود.

 
ذاکری اضاقه کرد: در ماه گذشته بود که با هوشیاری و شجاعت یک مرد مسافر که با خانواده اش در کنار ساحل بندر کوهستک بودند دو دختر جوان را گه در حال غرق شدن بودند نجات داد و از بروز حادثه ای دلخراش دیکر ممانعت کرد.

 
روستای گهردو بزرگترین روستای بخش بمانی و شهرستان سیریک در فاصله ۴ کیلومتری شمال شهر بندر کوهستک با جمعیت حدود ۱۶۰۰ نفر قرار دارد که شغل اصلی مردم صیادی است.

 

 
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff