غرب منشا افراطی گری و پرورش تروریسم است
+ پ -
غرب منشا افراطی گری و پرورش تروریسم است

امام جمعه شهرستان بستک گفت:غرب ریشه خشونت ، افراطی گری و منشا تروریسم است و رژیم صهیونیستی ، خاندان آل سعود و قطر ادامه رو این راه هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه ، ضمن محکومیت قتل عام خونین شیعیان در نیجریه گفت: برخی از کارشناسان معتقدند که آمریکا و رژیم صهیونیستی از سفر یک ماه قبل رییس جمهور نیجریه به ایران و نزدیک شدن این دو کشور به هم ناراحتند و علت این حادثه ، برگزاری مراسم سالیانه اربعین در نیجریه است.

وی افزود: تبلیغات پر هزینه سعودی ها و وهابیون از دلایل عمده شیعه کشی در جهان است و خاندان سعودی لکه سرطانی در اسلام است.

امام جمعه شهرستان بستک گفت: همه مردم دنیا میدانند که ریشه های خشونت و افراطی گری از غرب بلند شده و منشا تروریسم خود غربی ها هستند و به دنبال آن رژیم صهیونیستی ، خاندان آل سعود و قطر ادامه رو این راه هستند.

قائدی قطر و سعودی را ام الفساد منطقه و جهان اسلام دانست و افزود:غرب  با اینکه شعار مبارزه با تروریسم را سر می دهند ولی خود تروریسم پرورند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری و جنایات داعش در منطقه گفت: داعش ولد نامشروع غرب و زاییده وصلت با فرهنگ خشونت زای غربی است که ریشه های آن شامل فرهنگ ناسالم غرب است.

امام جمعه شهرستان بستک افزود: تا زمانی که معیارهای دوگانه بر سیاست غرب مسلط باشد و تا وقتی که تروریسم در نگاه حامیان قدرتمندش به خوب و بد تقسیم شود و تا روزی که منافع دولتها بر ارزش های انسانی و اخلاقی ترجیح داده شود نباید منتظر رفع خشونت بود.

قائدی در بخش دیگری از سخنان خود بر اهمیت همکاری حوزه و دانشگاه تاکید کرد و گفت: منشا همه ترقیات و انحطاطات کشور همین دو طیف هستند.

وی تصریح کرد: حوزه و دانشگاه دو مغز متفکر جامعه هستند که دشمن درصدد است بین این دو تقابل یا جدایی بیندازد.

امام جمعه شهرستان بستک با اشاره به هشدار امام خمینی (ره) در وحدت حوزه و دانشگاه گفت: دشمن از هر راهی تلاش می کند تا به حوزه و دانشگاه نفوذ کند و اهداف خاصی در پشت پرده این کار است که از جمله مهمترین آنها خنثی کردن فعالیت های استعمار ستیز ، چپاول کردن سرمایه های کشور و تضعیف و نابودی اسلام است.

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff