غرب برای زن هیچ ارزشی قائل نیست/جریان های سیاسی برای به قدرت رسیدن به تفکرات فمینیسمی روی می آورند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  به نقل از پارسیان خبر؛ حجت الاسلام پولادی نمایندگی ولی فقیه در منطقه چهارم ندسا گفت: لکه ننگی که بر پیشانی خاندان پهلوی واستبداد در این سرزمین برجای مانده است،در حادثه مسجد گوهرشاد است، مردمی که در مسجد در دفاع از حجاب جمع شده بودند را هدف مسلسل ها وگلوله ها قرار دادند و افرادی را که چه شهید وچه مجروح شده بود را در بیابان های اطراف مشهد دفن کردند

 

حجت الاسلام پولادی با اشاره به اینکه حادثه مسجد گوهرشاد یکی از حوادثی است که در تاریخ باعث شرمندگی و سرافکندگی مدعیان حقوق بشر به ویژه در کشور ایران شده است اظهار کرد: در کنار همه شرمساری ها و روسیاهی های کسانی که ادعای ملی گرایی می کنند همین بس است که تا امروز یک جمله در دفاع از مسجد گوهر شاد بر زبان نیاورده اند .

 

وی با بیان مثال هایی از از قبیل طلافروش و هندوانه فروش گفت: کسی مغزه طلافروشی دارد طلاهای خود را درون گاوصندوق نگهداری می کندوبرخی از جواهرات که ارزش فوق العاده ای دارند در درون گاوصندوق بزرگ صندوقچه ای کوچک تر نگهداری می شود، در حالی که هندوانه فروش اجناس خود را بدون کمترین حفاظ و در معرض نور خورشید ودر کنار خیابان به معرض فروش می رساند.

 

نمایندگی ولی فقیه در منطقه چهارم ندسا افزود: نگاه امروز دنیای غرب به زن، همان نگاه به هندوانه است. وهیچ ارزشی برای زن قائل نسیت. در صورتی که نگاه اسلام به زن، نگاه به جواهر و هرچه این جواهر ارزش بیشتری داشته باشد قطعا جای او محفوظ تر است واین درحالی است که هیچ دین وآیینی به اندازه اسلام برای زن حرمت قائل نشده است.

 

حجت الاسلام پولادی خاطرنشان کرد:اسلام نمی گوید که زن نباید در اجتماع حضور داشته باشد، بلکه می گوید در گرانبهایی است که نباید از آن گاوصندوق های مطمئن (حجاب) بیرون بیاید ، که اگر بیرون آمد مانند هندوانه فروشی است که صبح از خواب که بیدار شود هندوانه ها را نمی شمارد در حالی که طلا فروش طلا وجواهرات خود را بررسی می کند واگر مقداری کم شود شهر را به چالش می کشد.

 

وی با اشاره به سخنان شهید مطهری درخصوص عفاف گفت: عفاف یعنی اینکه حس درونی انسان که ملکه درونی است انسان را درمقابل امیال نفسانی باز دارد،وانسان باید عفاف در رفتار، نگاه کردن وهم عفاف در لقمه نانی که می خورد داشته باشد،نه مثل افرادی که پول های مملکت را چندصد میلیون به جیب زده اند ومی گویند حقوق نامتعارف ونمیخواهند بگویند که دزدی کرده ایم و این افراد عفت در کار را رعایت نکرده اند.

 

نمایندگی ولی فقیه در منطقه چهارم ندسا با انتقاد از مسئولین و با بیان اینکه مسئولین به جای اینکه شورا برگزار کنند و در این شوراها مصوبه کنند که برای جلوگیری از بدحجابی وبی حجابی کشور چه اقداماتی انجام دهند، برنامه ریزی کنند آن جاهایی که حکومت حجاب را از سر خانم ها عقب تر برده است را درست کنند.

 

وی همچنین با انتقاد از جریان های سیاسی و با اشاره به درد امروز کشور گفت: رضاخان آن روز فاجعه مسجد گوهرشاد را به وجود آورد و امروز جریان های سیاسی برای اینکه به قدرت برسند و به آراء بیشتر دختران وزنان را به دست بیاورند به سمت وسوی تفکرات فمینیسمی روی می آورند به اندازه ای که این دولت ها به سینه خود زدند برای اینکه خانم ها را به استادیوم های ورزشی بکشانند.

 

وی با اشاره به فعالیت شبکه ماهواره ای فارسی زبان گفت: این شبکه ها فقط برای مردم ایران تهیه و راه اندازی شده اند.

 

انتهای پیام/ی