غرب آرزوی نفوذ دوباره به ایران را به گور ببرد/ اختلافات و جایگاه های فردی در مساجد رنگ می بازند
+ پ -
غرب آرزوی نفوذ دوباره به ایران را به گور ببرد/ اختلافات و جایگاه های فردی در مساجد رنگ می بازند

خطیب جمعه کیش گفت: تاریخ به ما می آموزد که غربی ها و آمریکایی ها باید آرزوی خود را برای نفوذ دوباره به سرزمین ایران اسلامی به گور ببرند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، حجت الاسلام علیدادی با تاکید بر اهمیت جایگاه رفیع مساجد در دین مبین اسلام افزود: مساجد سنگر است و این زیباترین تعبیری است که می توان در مورد مساجد به کار برد.
وی افزود: مسجد سازیددر بخش عمرانی و فیزیکی باید مورد توجه قرار گیرد و هم آبادانی مساجد در بخش محتوا و برنامه های اسلامی نباید مغفول بماند.
امام جمعه کیش با تاکید بر اینکه مساجد سنگرهای وحدت، تقوی است تصریح کرد: در مسجد طبقات اجتماعی معنا ندارد. در مسجد جایگاه و رده رنگ می بازد و جایگاه ظاهری افراد مبنای ارزش گذاری نیست.
خطیب جمعه کیش با اشاره به اشغال ایران به وسیله متفقین و اینکه تاریخ برای ما و نسل های آینده سراسر عبرت است تاکید کرد: در تاریخ درس ها و عبرت هایی فراوانی است و تاریخ به ما می آموزد که غربی ها و آمریکایی ها باید آرزوی خود را برای نفوذ دوباره به سرزمین ایران اسلامی به گور ببرند .
وی تصریح کرد: امروز سربازان امام (ره) و رهبر معظم انقلاب، دولتمردان متعهد نظام، فرزندان ارزشی کشور و اقشار فهیم مردم به آمریکا و جورثومه های فساد وی اجازه نفوذ به کشور اسلامی ایران را نخواهند داد.
علیدادی اظهار کرد: ما اهل منطق هستیم و همیشه حرف برای گفتن داریم، تیم مذاکره کننده و دیپلماسی ما در این دولت و دولت های گذشته و آینده بر پایه منطق استوار است و از قوانین اسلام الهام می گیرد.
وی ادامه داد: ما منطق گریز نیستیم، استدلال های منطقی کرده و برآن ها پافشاری می کنیم تا حقانیت خود را به اثبات برسانیم.
امام جمعه کیش متذکر شد: ما در برابر حق تسلیم هستیم و در برابر تجاوز و ظلم ایستادگی و مقاومت می کنیم.
نماینده ولی فقیه در جزیره کیش با تبریک هفته دولت به تمامی دولتمردان جمهوری اسلامی ایران از شهیدان رجایی و باهنر یاد کرد و افزود: این دو شهید مخلص از دولتمردانی بودند که با تمام همت و توان زندگی و جان خود را وقف خدمت به مردم و انقلاب کردند.
وی با اشاره به اینکه در این هفته دولتمردان با سربلندی خدمات و طرح های خود را به ملت ارائه کنند تاکید کرد: دولتمردان در هفته دولت به مردم بگویند چه طرح ها و آبادانی برای کشور و منطقه خود به وجود آورده اند.
خطیب جمعه کیش همچنین به مناسب هفته دولت از مسئولان منطقه آزاد کیش تقدیر کرد و افزود: باید به مسئولان و به خصوص معاونت اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش برای ایجاد سامانه هوشمند ساماندهی نیروی کار در جزیره کیش تبریک گفت.
نماز جمعه این هفته کیش به امامت حجت الاسلام علیدادی و با حضور مردم و مسئولان مومن جزیره کیش در مسجد خاتم الانبیا برگزار شد.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff