غباروبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدای سیریک به مناسبت هفته دولت+ تصاویر
+ پ -
غباروبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدای سیریک به مناسبت هفته دولت+ تصاویر

فرماندار شهرستان سیریک گفت: بمناسبت هفته دولت با حضور مدیران ادارات و نهادهای دستگاههای اجرایی شهرستان از قبور مطهر شهدای شهرستان و شهید گمنام با گل و گلاب غبار روبی و عطر افشانی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، میرمرسل ایزدی پور، فرماندار شهرستان سیریک در آئین غباروبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدای این شهرستان اظهار کرد: همه افتخارات و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ما از برکت خون شهداست و همه ارزش ها و آرمان های نظام ما بر گرفته از خون شهداست.

وی افزود: در نظام ما بالاترین درجه افتخار و منزلت یقیننا متعلق به شهداء، جانبازان، ایثارگران و خانواده های آنان است که در سخت ترین دوران با ایثار و از خود گذشتگی و با گذشت از جان خویش که بهترین هستی انسان است برای انقلاب و نظام افتخار آفرینی کردند.

فرماندار سیریک بیان کرد: همه ما مدیران و مسئولان نظام مدیون شهداء و خانوادهای آنان هستیم و همه باید قدر و منزلت شهداء که نقطه اساسی و اصلی نظام ما اتکاء به ارزش های شهداء و امام شهداست به خوبی گرامی  و پاسداشته شود.

ایزدی پور یادآور شد: غبار روبی و عطر افشانی قبور مطهر شهداء، سرکشی و عیادت از خانواده های معظم شهداء، رسیدگی به مشکلات و درخواست های آنان، تکریم و تجلیل از خانواده شهداء، برگزاری یادواره ها و اولویت قرار دادن استخدامی ها و بسیاری دیگر  بخشی کوچکی از جانفشانی های شهداء نمی شود که برای دفاع از کیان نظام مقدس در برابر دشمنان  مردان ایستادگی و مقاومت کردند تا با نثار خون خویش اولا پیروزی و ثانیا عزت و سربلندی نظام و انقلاب را به همه جهانیان ثابت و استوار ساختند.

انتهای پیام/ت

 

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff