عیسی از لبنان آمده بود که از فاو به معراج برود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ رضا ترابی، مبارز انقلابی و رزمنده هشت سال ذفاع مقدس در یادداشت اختصاصی برای هرمز نوشت: از آتش سنگین دشمن کمی کاسته شده بود؛ برای سرکشی از خط و سنگرها و نیروها از سنگر خود بیرون آمدم ، به ناگاه صدای فریادی کمی دورتر از من توجهم را جلب کرد،ایستادم و مستقیم نگاهش کردم، نفری بود با یک ساک در دست وقتی فهمید توجه مرا به خودش جلب کرده با تندی بطرفم آمد و با صدای بلند همراه با خنده می‌گفت اومدم اومدم اومدم .
تعجب کردم او کسی نبود جز عیسی بهرامی، یکدیگر را در بغل گرفتیم .
گفتم عیسی تو‌کجا و اینجا کجا تو الان باید در ماموربت بعلبک لبنان باشی ، کی اومدی ایران چرا اومدی جبهه. چرا پیش خانواده نماندی، خندید و گفت: چند روز هست آمده ام ایران و بندرعباس، فهمیدم به وجود من خیلی نیاز دارید اومدم پیش شما ‌.

رفتیم داخل سنگر و عیسی هم یکی یکی سنگرها را سر میزد و با همه سلام و احوال پرسی و شوخی، فردا شب آماده شدیم برای عملیات . عیسی اصرار داشت که همراه با بچه ها برای عملیات باشد و ما هم اصرار بر ماندنش .
اما عیسی از لبنان آمده بود که از فاو به معراج برود اما ما چشم بصیرت نداشتیم، در کشاکش عملیات دیدم چند نفر از دوستان در حال انتقال شهیدی با برانکارد هستن کنارم متوقف شدن نگاه کردم و شهید کسی نبود جز سردار شهید عیسی بهرامی.

انتهای پیام/