عوارض پارك ساحلي پارسيان در جیب سوراخ مسئولان
+ پ -
عوارض پارک ساحلی پارسیان در جیب سوراخ مسئولان

پارک ساحلی پارسیان درحالی با کمبود امکانات وبی مهری مسئولان مواجه است که عوارض ورودی این پارک نیز صدای گردشگران را درآورده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ بارسیدن آخرهفته وتعطیلات وآب وهوای خوب وسرازیرشدن گردشگران به این شهرستان وساحل بکر،هنوز امکاناتی در خورشأن این مسافران وگردشگران وجود ندارد.

 

این جای بسی تأمل است که با وجود دریافت عوارض ازمسافران چرا امکاناتی برای جذب مسافر وگردشگر به این ساحل زیبا فراهم نمی شود.

 

هنوز در ورودی این ساحل زیبا ازکمترین امکانات بهره ای نبرده است و مسافرانی که برای اولین بار به ساحل زییا سفر می کنند دچار سردرگمی هستند که آیا اینجاساحل پارسیان است؟

 

با دیدن سواحل شهرهای ساحلی اطراف، باید غبطه خورد که آیا مسئولین این ساحل زیبا را نمی بینند وچرا هزینه ای برای آیادانی این ساحل زیبا درنظر نمی گیرند.

 

با وجود رشد سالانه ورود گردشگران به شهرستان، طی سالهای اخیر شاهد توسعه زیرساختهای گردشگری متناسب با ظرفیتهای آن نبوده ایم و این در حالی است که گردشگری یکی از اصلی ترین محورهای توسعه این شهرستان شناخته می شود.

تعداد کم سرویس های بهداشتی و آبخوری ها و وجود صفهای طولانی در کنار آن ها، و عدم وجود برخی امکانات اولیه،برخی از مشکلاتی هستند که پارسیانی ها را شرمنده میهمانانشان می کند.

در پارک ساحلی تابلوهایی نصب شده است که انگار سالیان سال کسی آن را تعویض نکرده است، وهمچنین مسافرانی که روی زمین پر از خاک و روی شن وماسه تفریح خود را سپری می کنند درحالی که بامدیریت صحیح می توان گوشه ای ازمشکلات این پارک ساحلی را ازبین برد و مسافران و گردشگرانی را به شهرستان سرازیر کرد.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff