عمل خیرین یک کار معنوی، دینی و مشارکت اجتماعی بزرگ است
+ پ -
عمل خیرین یک کار معنوی، دینی و مشارکت اجتماعی بزرگ است

معاون فرماندار رودان گفت: خیرین مدرسه ساز کار معنوی ، دینی و اجتماعی بزرگی را انجام می دهند و دولت ضمن حمایت در راستا تکمیل این امر خداپسندانه تلاش می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ کورش نیک طبع معاون فرماندار شهرستان رودان در همایش خیرین مدرسه ساز شهرستان با اشاره به پاداش این عمل بسیار بزرگ و خدا پسندانه، آنرا از برترین اعمال نزد خداوند دانست و گفت: دولت همواره این برنامه‌ها و فضاهای عمومی را راهبری می‌کند و کارهایی که در ساختار دولت صورت می‌پذیرد بر مبنای قانون است.

وی افزود: قطعا دولت نمی‌تواند به تنهایی تمام مشکلات را برطرف کند و این چنین مشارکت‌های مردمی می‌تواند در قالب فعالیت و مشارکت اجتماعی، معنوی و دینی، مشکلات را کاهش دهد.

وی افزود: به سرانجام رسیدن بر جام یک موفقیت توسط دولت است که با فرامین رهبری معظم و صبر و پایداری ملت غیور ایران اسلامی به نتیجه رسیده است.

معاون فرماندار رودان با اشاره به تعبیر مقام معظم رهبری از تیم دیپلماسی که آنان را تیمی دلسوز و امین نامیدند و از صبر و پایداری ملت ایران علارغم مشکلات زیاد اقتصادی تقدیر کردند، ادامه داد: اگر در هر یک از کشورهای اروپایی چنین تحریم های ظالمانه ای اعمال می‌شد مردم قطعا به ستوه آمده و دست با تحصن و اعتراضات بسیار شدید می‌زدند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امنیتی که امروز در جمهوری اسلامی ایران حاکم است، جزء با فرامین و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب بدست نیامده است.

انتهای خبر/پ

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff