عمل به شعار سال تنها وظیفه دولت نیست/انتظار فرج از بافضیلت ترین اعمال است

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: برای تحقق شعار سال نگاه ما مردم نباید فقط به دولت باشد بلکه باید خود مردم وارد عمل بشوند ما در زمین تولید چه کرده ایم آیا به حرف امام خود عمل کرده ایم یا نه.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام والمسلمین محسن سالاری افزود: فضای مجازی باید کنترل شود، کنترل کردن به معنی فیلتر نیست ،این مسئله در ایران تنها نیست بلکه در تمام دنیا این مسئله رعایت می شود، امیدواریم با تکمیل اینترنت ملی به حرف و گله رهبری در این سال جامع عمل بپوشانیم.

وی با تبریک اعیاد شعبانیه و نیمه شعبان گفت:شعبان ماه منتظران است به گفته مقام معظم رهبری انتظار یعنی آمادگی و زمینه سازی برای ظهور، که انتظار فرج از با فضیلت ترین اعمال است و امام باقر(ع) فرموده محبت و عشقی که داریم کافی نیست بلکه اعمال و رفتارمان نیز باید آمیخته به خوبی باشد.

خطیب نماز جمعه شهرستان سیریک با تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و تندرستی و موفقیت برای امت اسلام و مردم ایران بیان کرد:رهبرمعظم انقلاب هر ساله اول سال نقشه سال را برای ما ترسیم میکند ،و سخنان معظم له در یکم فروردین ،نشانه راه یک ساله کشور است.

حجت الاسلام سالاری با بیان اینکه رهبری چند وجهی مبارزه می کنند در جبهه های مختلف سیاسی ،اقتصادی نظامی و فرهنگی خاطرنشان کرد: مساجد ما سه وعده و پنج وعده در سایه جمهوری اسلامی فعالیت می کنند بنابراین انتظار هست همه مساجد باید در زمینه تولید گام بردارند.

امام جمعه شهرستان سیریک یادآور شد:مشارکت مردم باید در انتخابات باشکوه باشد اگر انتخاب نکنی برایت انتخاب خواهند کرد کسی را باید انتخاب کنیم که دست مان رابگیرد نه فقط حرف بزند و مرد میدان عمل نباشد ، ثانیا درباره برجام نافرجام که متاسفانه امروز برخی مسئولان سخنان رهبری را به شوخی می گیرند
که رهبری فرموده آمریکا باید تمام تحریم ها را بردارد و فقط رفع آنها در کاغذ و قلم نباشد بلکه در میدان عمل باشند، شخص رئیس جمهور بعدی هم از بحث برجام فاصله بگیرد که مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود.

امام جمعه شهرستان سیریک اضافه کرد:انتظار داریم در ابام نیمه شعبان مسئولان و نهادهای فرهنگی، انقلابی و ادارات، شهرداری ها شهر را آذین بندی کنند و جشن های باشکوهی در خور و شان امام زمان(عج) برگزارکنند.

انتهای پیام/ق