عملیات میدانی طرح سرشماری نفوس و مسکن در سیریک آغاز شد+ تصاویر
+ پ -
عملیات میدانی طرح سرشماری نفوس و مسکن در سیریک آغاز شد+ تصاویر

مردم شهرستان سیریک با مشارکت بسیار عالی و قابل قبول ۹۹ درصدی در ثبت نام اینترنتی نفوس و مسکن شرکت و مشارکت داشتند که نشان از حضور منسجم مردم شریف شهرستان سیریک در طرح های ملی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، علم عباسی معاون فرماندار شهرستان سیریک در همایش  شروع طرح میدانی طرح نفوس و مسکن شهرستان اظهار کرد: در شهرستان سیریک تعداد ۲۰ نفر نیرو ،مامور، کار شناس فنی ، راننده برای  اجرای عملیات میدانی و حضوری طرح سرشماری نفوس و مسکن جهت مراجعه حضوری در منازل سه شهر و ۷۵ روستای شهرستان در نظر گرفته شده که کار رسمی خود را امروز آغاز کردند.

وی افزود: ماموران آمارگیر باید نظم ، دقت ، سرعت ، امانتداری، صداقت ، مسئولیت پذیری ، خوش رفتاری ، داشتن صبر و حوصله و خویشتنداری را برای اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن داشته باشند.

عباسی ابراز کرد:  با توجه به اجرای طرح اینترنتی که در کشور برای اولین بار صورت گرفته  و با مشارکت بسیار خوب مردم  همراه شده در این طرح از نظر بین المللی در صورتی که مشارکت مردم بیش از ۳۰ درصد باشد کشور می تواند جزء کشورهای توسعه یافته در سطح جهان چهره بسیار خوب در این حوزه داشته باشد.

معاون فرماندار شهرستان سیریک بیان کرد: سرشماری عمومی نفوس و مسکن فقط شمارش جمعیت نیست بلکه سرشماری اطلاعات مهم درساختار جمعیت، مهاجرت، ویژگی های اجتماعی، آموزش، اشتغال، بیکاری و مسکن  است که برای برنامه ریزی  حال و آینده جامعه بسیار مهم و ضروری است.

این مسئول ابراز کرد: سرشماری کامل ترین و موثرترین شیوه برای جمع آوری اطلاعات مورد نیاز جامعه در کشور است به طوری که شناخت دقیقی از تعداد و ویژگی های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی افراد جامعه را فراهم می کند که در برنامه ریزی کشور مورد استفاده قرار گیرد.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff