عملیات در تنگه مرصاد منجر به پیروزی ایران اسلامی شد/احداث ایستگاه ایست و بازرسی دائم در محور گهکم ـ حاجی‌آباد ضروری است
+ پ -
عملیات در تنگه مرصاد منجر به پیروزی ایران اسلامی شد/احداث ایستگاه ایست و بازرسی دائم در محور گهکم ـ حاجی‌آباد ضروری است

امام جمعه موقت حاجی آباد عنوان کرد: عملیات غرور آفرین مرصاد در تنگه مرصاد منجر به پیروزی ایران اسلامی شد و شکست سختی را نصیب دشمن کرد و خبیث‌ترین دشمنان در این عملیات از بین رفتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پیارم، حجت‌الاسلام مختار صادقی امام موقت جمعه حاجی آباد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته، الگوگیری از سیره و زندگانی ائمه معصومین(ع)، حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری را راهگشای زندگی فردی و اجتماعی انسان‌ها دانست و اظهار کرد: امروزه دشمنان خارجی بر این مسأله اذعان می‌کنند که حتی یک نقطه خاکستری هم در زندگانی رهبر فرزانه انقلاب و فرزندان ایشان نمی‌توان پیدا کرد و لذا مدیران دولتی ما سیره و منش این بزرگواران را فصل‌الخطاب قراردهند.

 

وی در ادامه با اشاره به سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد تصریح کرد: این عملیات در سال ۱۳۶۷ توسط فرزندان غیور ایران به پیروزی رسید، گرچه صدام ملعون در یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرده بود، با برنامه‌ریزی که به عمل آمده به‌زودی مجاهدین خلق با عملیاتی را که تدارک دیده‌اند بر کشور ایران پیروز خواهند شد.

 

خطیب موقت جمعه حاجی آباد در ادامه بیان کرد: این عملیات در تنگه مرصاد منجر به پیروزی ایران اسلامی شد و شکست مفتضحانه را نصیب دشمن کرد و خبیث‌ترین دشمنان در این عملیات به درک واصل شدند.

 

صادقی ایمان جوانان انقلابی به خدا و عنایات ذات اقدس الهی را رمز این پیروزی غرورآفرین قلمداد کرد و افزود: در تمامی عملیات‌ها اگر چه توان نظامی ما بسیار کمتر از دشمنان بود اما ملت قهرمان ایران با یک روحیه ایثار و شهادت‌طلبی و با نثار خون فرزندان خود در میدان حق‌طلبی حاضر می‌شدند و از کیان انقلاب دفع کردند.

 

وی با اشاره به کشف بزرگترین محموله قاچاق ۲۱۰ کانتینر حامل کالای قاچاق به ارزش ۱۹۰ میلیارد تومان گفت: نکته حائز اهمیت آن است بعد از کشف این محموله، قاچاق کالا متوقف نشده و استمرار دارد.

 

امام جمعه موقت حاجی آباد اظهارکرد: با توجه به اینکه اکثریت قاچاق کالا با کانتینر از این شهرستان در حال عبور است لازم است شورای تامین شهرستان مصوبه‌ای را به تصویب برساند جهت ایست و بازرسی دائم در محور گهکم تا این مصوبه در شورای استان مطرح و برای خرید دستگاه پیشرفته که محتویات کانتینر را نشان می‌دهد جهت سهولت سبزپوشان نیروی انتظامی به‌زودی خریداری شود.

 

صادقی خطاب به دبیرکل سازمان ملل و دولت‌های غربی در خصوص مسأله برجام، خاطرنشان کرد: ایران اسلامی مثل دیگر کشورها نیست؛ این کشور در ابتدای انقلاب با دست خالی قد علم کرد ولی امروز جزء قدرتمندترین کشورهای مسلمان جهان به شمار می‌رود.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff