عملیات آسفالت 27 کیلومتر راههای روستایی سیریک آغاز شد
+ پ -
عملیات آسفالت ۲۷ کیلومتر راههای روستایی سیریک آغاز شد

فرماندار شهرستان سیریک گفت: عملیات اجرای آسفالت ۲۷ کیلومتر از راههای روستایی شهرستان سیریک که از سه ماه بیش آغاز شده با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی در حال انجام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛میر مرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آذینی اظهار کرد: تاکنون بیش از ۱۰ کیلومتر از  این راههای روستایی آسفالت شده است و ۱۷ کیلومتر دیکر نیر با پیشرفت ۵۰ درصدی تا دو ماه آینده آماه بهره برداری خواهد شد.

وی افزود: برای اجرای عملیات آسفالت این راههای روستایی بیش از مبلغ دو میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان اعتبار واگذار شده است.

ایزدی پور ابراز کرد:  مهمترین راههای روستایی در حال انجام آسفالت راه روستای پاراف به طول ۵ کیلومتر ، دیودان به طول ۳ کیلومتر ، جوشکی و سردرنک به طول ۳ کیلومتر ، بریزگ به طول ۳ کیلومتر ، میشی به طول ۲ کیلومتر ، نوشهر کلنگی و بنداران به طول ۳ کیلومتر و راههای روستایی بندگرمان ، زمین ملا و دودر به طول ۱۱ کیلومتر است.

ایزدی پور اضافه کرد: با انجام عملیات آسفالت راههای روستایی بیش از ۱۰ هزار نفر از نعمت جاده آسفالته برای تردد به مرکز  بخش و شهر سیریک برخوردار می شوند.

فرماندار شهرستان سیریک یادآور شد: شهرستان سیریک با ۴۳ هزار نفر جمعیت در ۱۷۵ کیلومتری شرق مرکز استان قرار دارد و حدود ۹۰ درصد جمعیت شهرستان سیریک جمعیت روستایی است.

انتهای پیام/l

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff