عملکرد مثبت بخش خصوصی در مشارکت های توریسم درمانی/ زیرساخت های مناسب سرمایه گذاری در کیش
+ پ -
عملکرد مثبت بخش خصوصی در مشارکت های توریسم درمانی/ زیرساخت های مناسب سرمایه گذاری در کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: عملکرد بخش خصوصی در توسعه صنعت توریسم به یقین بهتر از بخش دولتی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در حاشیه افتتاح بخش MRI  بیمارستان کیش با بیان اینکه جزیره کیش، شهری گردشگری است و نیاز به بیمارستان قابل اعتماد و اتکا داشت ، گفت: با توجه به اینکه تجهیز بیمارستان به دستگاه MRI  با توجه به جمعیت جزیره کیش نیاز به تلاش مضاعف داشت زیرا مجوز وزارت بهداشت برای نصب چنین دستگاه پیشرفته ای به منطقه ای با جمعیت ۲۵۰ هزار نفر به بالا تعلق می گرفت اما با تلاش مدیریت و هیئت امنای بیمارستان و حضور بخش خصوصی این امر محقق شد.

 

وی افزود: در راستای گسترش امکانات بیمارستان کیش باید هم تجهیزات به روز و پیشرفته در این مرکز مستقر می شد و هم کادر پزشکی مجرب در بیمارستان حضور می یافت که هر دوی این امور صورت گرفته و با مدیریت خوبی که در بیمارستان اعمال شده است اینک به نقطه قابل اعتماد و اتکای لازم دست یافته است.

 

مونسان با تاکید بر اینکه زیر ساخت های حوزه بهداشت و درمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است از راه اندازی بخش MRI  بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش ابراز خرسندی کرد.

 

وی با اشاره به کیفیت بالای خدمات درمانی در بیمارستان کیش ، گفت: در ارزیابی وزارت بهداشت و درمان بیمارستان جزیره کیش درجه ممتاز را کسب کرد و امیدواریم این روند  رو به رشد همچنان ادامه داشته باشد.

 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه بخش خصوصی در فعالیت های مختلف از بخش های دولتی عملکرد بهتری دارند از طرح های برون سپاری بخش های انژیوگرافی و قلب در آینده خبرداد و افزود: راه اندازی این بخش از درخواست هایی بود که از ریاست بیمارستان داشتیم و با حضور بخش خصوصی این اتفاق خوب افتاد و ما علاقه مند به حضور بیشتر بخش دولتی در توسعه و تجهیز بیمارستان هستیم.

 

وی به بازاریابی و جذب گردشگران درمانی برای بهره گیری برتر از دستگاه MRI بیمارستان کیش تاکید کرد: برای به صرفه بودن و توجیه اقتصادی این دستگاه نیاز به بازاریابی است که بی تردید بخش خصوصی در این مسیر می تواند بسیار موفق تر از بخش دولتی عمل کرده و با اطلاع رسانی مناسب حضور این دستگاه در جزیره را به سوددهی لازم برساند و زمینه ایجاد تشویق برای حضور سرمایه گذاران در بخش های دیگر سلامت شود.

 

مونسان با اشاره به اینکه با وجود سرمایه گذاری بخش خصوصی مدیریت جامع بیمارستان همچنان با سازمان منطقه آزاد کیش است خاطر نشان کرد: مدیریت سازمان و بیمارستان بر روی کیفیت خدمات رسانی کنترل دارد و امید است وجود این بیمارستان در کشور به عنوان یک پایلوت مطرح شود.

 

بخش MRI بیمارستان کیش با سرمایه گذاری بخش خصوصی در راستای گسترش صنعت گردشگری سلامت و جذب توریسم سلامت از داخل و خارج کشور و خدمات رسانی به کیشوندان با حمایت مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش و تلاش های مدیریت بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش راه انداز شد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff