عملکرد قوه قضائیه در برخورد با مفاسد اقتصادی قابل قبول است/ برخورد با دانه درشت ها جایگاه قضا را تقویت می کند
+ پ -
عملکرد قوه قضائیه در برخورد با مفاسد اقتصادی قابل قبول است/ برخورد با دانه درشت ها جایگاه قضا را تقویت می کند

سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با اشاره به عملکرد مناسب قوه قضائیه در برخورد با دانه درشت های اقصادی اظهار کرد:عملکرد قوه قضائیه در برخورد با مفاسد اقتصادی قابل قبول است.

محمد علی اسفنانی، سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز با بیان اینکه قوه قضائیه در برخورد با مفاسد اقتصادی پرونده قابل قبولی ارائه داده است، گفت:تصور می شود بسیاری از کسانی که به صورت کلان دچار مفاسد اقتصادی هستند و با افراد ذی نفوذ رابطه دارند، قوه قضائیه تحت تاثیر قرار گیرد و نتواند درست برخورد کند اما در برخورد با دانه درشت ها کوتاهی نکردند.

 

 

سخنگوی کمیسیون قضائیه مجلس اظهار کرد:تصور می شد قوه قضائیه با کسانی که منصوب به مقامات بودند و در رده های بالای کشوری فعالیت داشتند یا به واسط مناسباتشان با دیگران برخورد کند اما چنین اتقاقی رخ نداد که این امر قابل قبول است.

 

 

اسفنانی با بیان اینکه اقتصاد برای مردم اهمیت زیادی دارد، افزود:با مفاسد اقتصادی صورت گرفته در جامعه معیشت مردم دچار مشکل شده که اگر مفاسد اقتصادی بین جامعه تقسیم می شد رقم چند ده میلیونی به مردم می رسید .

 

 

 

وی تصریح کرد: در شرایط اقتصادی که فساد جلوه گر است عملکرد قوه قضائیه مورد توجه است و اقدام درست قوه قضائیه جایگاه قضا را در جامعه تقویت می کند و در مقابل هر چه ضعیف تر عمل کند جایگاه آن در بین مردم تنزل می یابد.

 

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff