عملکرد سه ماه نخست سال جاری اداره کل استاندارد هرمزگان/260پروانه کاربرد علامت استاندارد در بخش استاندارد اجباری
+ پ -
عملکرد سه ماه نخست سال جاری اداره کل استاندارد هرمزگان/۲۶۰پروانه کاربرد علامت استاندارد در بخش استاندارد اجباری

مدیر کل استاندارد هرمزگان تعداد کل پروانه های کاربرد علامت استاندارد استان را در بخش استاندارد اجباری ۲۶۰و برای تولید داخلی۱۴مورد در سه ماه نخست سال جاری عنوان کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛مهندس باقرزاده مدیرکل استاندارد هرمزگان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار فرهنگ کده با اشاره به عملکرد واحد نظارت بر اجرای استاندارد این اداره کل در سه ماهه ابتدای سال جاری اظهار کرد: در سه ماه سال جاری  در بخش صدور پروانه استاندارد اجباری۲۵پروانه کاربرد علامت استاندارد برای محصولات داخلی صادرشده است.

وی افزود: ۲۳ پروانه کاربرد علامت استاندارد تمدید و ۴پروانه تعلیق و ۷ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری نیز ابطال شده است.

مدیر کل استاندارد هرمزگان تعداد کل پروانه های کاربرد علامت استاندارد استان را در بخش استاندارد اجباری ۲۶۰و برای تولید داخلی۱۴مورد عنوان کرد.

در ادامه عالی ترین مقام استاندارد هرمزگان از صدور۱۸۹گواهی آسانسور و ۵ مورد بازرسی ادواری آسانسور در استان خبر داد و افزود: از سه ماهه ابتدای سال۱۱۱ مورد بازرسی از واحدهای تولیدی، ۹۴ مورد بازرسی از شهربازی ها و ۱مورد از تاسیسات گاز پرکنی انجام شده است.

مهندس باقر زاده همایی در پایان خاطر نشان کرد:  در این مدت تعداد ۲۷ کمیته تایید صلاحیت برای مسئولین کنترل کیفیت واحدهای تولیدی تشکیل شده است که در نتیجه ۲۶ نفر موفق به اخذ تاییدیه از کمیته ها شده اند.

شایان ذکر است تعداد مسئولین کنترل کیفیت تا این مقطع در استان ۱۹۰ نفر می باشند.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff