عملکرد دولت را به پروژه های عمرانی محدود نکنیم/ لزوم ارائه شفاف و صادقانه عملکرد دولت
+ پ -
عملکرد دولت را به پروژه های عمرانی محدود نکنیم/ لزوم ارائه شفاف و صادقانه عملکرد دولت

فرماندار بستک تاکید کرد: حضور در مراسمات نباید بهانه ای برای عدم ارائه خدمت به ارباب رجوع گردد و باید عملکرد دولت را به صورت شفاف به مردم اعلام کرد و همچنین نباید عملکرد دولت را به پروژه های عمرانی محدود کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، عبدالله پرتابیان، فرماندار بستک در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دولت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: با توجه به در پیش بودن هفته دولت، باید برنامه ریزی منسجم و موثری جهت ارائه خدمات دولت و تزریق روحیه امید و نشاط در جامعه انجام گیرد.

فرماندار بستک افزود: در هفته دولت برنامه های گوناگونی پیش بینی شده است که می توان به افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی، دیدار با نخبگان، تقدیر از کارمندان نمونه دستگاه های اجرایی، ارائه عملکرد دولت از طریق نصب بنر، برگزاری مسابقات و جشنواره های فرهنگی ورزشی، جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولین اشاره کرد.

وی بیان کرد: علی رغم تمام مشکلات موجود، سعی و تلاش دولت بر حل و مدیریت مشکلات جامعه است و هفته دولت فرصتی است تا عملکرد دولت را به صورت شفاف به مردم اعلام کنیم و نباید عملکرد دولت را به پروژه های عمرانی محدود کرد و باید خدمات در تمام زمینه ها مورد توجه قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: حال و هوای شهر با آمدن هفته دولت باید تغییر کند و اطلاع رسانی صحیح و صادقانه با هدف گسترش اعتماد عمومی در دستور کار باشد و از بزرگ نمایی پرهیز شود و برای ارائه خدمات دولت به مردم از آمار مقایسه ای برای نمایش خدمات چندین ساله دولت استفاد شود.

پرتابیان تاکید کرد: در مراسمات از تشریفات پرهیز شود و در برنامه های فرهنگی نیز محتوا مدنظر قرار گیرد و در انجام برنامه ها از خلاقیت و نوآوری استفاده شود.

وی تصریح کرد: در هفته دولت باید خدمات بیشتری به ارباب رجوع ارائه گردد و حضور در مراسمات نباید بهانه ای برای عدم ارائه خدمت به ارباب رجوع باشد بلکه تلاش و خدمت در هفته دولت باید دو چندان شود.

 

321 (12)

 

321

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff