عملکرد دولت در حوزه های مختلف قابل تحسین است
+ پ -
عملکرد دولت در حوزه های مختلف قابل تحسین است

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرلنگه در جمع مردم مسجد علی ابن ابی طالب محله سعبه ای بندرلنگه گفت: عملکرد دولت در حوزه های مختلف قابل تحسین است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خانه فرهنگ و هنر استان هرمزگان، حسین محسنی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرلنگه ضمن تاکید به عملکرد خوب دولت یازدهم در دو سال اخیر افزود: مباحث هسته ای مهمترین چالشش دولت بوده که غربی ها را مجاب کرده مقوله غنی سازی اورانیوم را به رسمیت بشناسد و آزاد کردن بخشی از پول های بلوکه شده در بانک های کشورهای خارجی را به دنبال داشت.

وی اضافه کرد: در صورت توافق نهایی لغو تمامی تحریم های ناجوانمردانه همچون تحریم دارویی، قطعات هوایی و ادوات و مواد زراعی و … را به دنبال خواهد داشت.

محسنی اظهار داشت: دیگر عملکرد دولت کنترل تورم ۴۵ درصدی بوده که تنش را از جامعه دور و آرامش را به ارمغان آورد و همچنین ثابت نگه داشتن قیمت نرخ بنزین و رفع رکود اقتصادی که قبلا منفی بود و رساندن آن به ۲/۵ درصد از دیگر موارد مهم می باشد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه مطرح کرد اجرای طرح سلامت از دیگر طرح های موفق دولت بود که هزینه که یک بیمار پرداخت می کند در شهرها ۱۰ در صد و در روستاها ۵ درصد است و همچنین بیمه کردم ۹ میلیون نفر توسط دولت نیز یک دست آورد بی نظیر است.

در ژایان وی از دیگر برنامه های دولت همچون، تحقق شعار سال یعنی همدلی و همزبانی دولت و ملت و تعامل خوب با دیگر قوا و اخلاق مداری بر شمرد و گفت: این دولت با توجه به لطف خداوند و سایه بقیت الله الاعظم حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای مقام عظمای ولایت انشاءالله تمامی قله های رفیع پیشرفت را فتح خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff