علی دایی و حسن روشن همراه با تیم هنرمندان کشور به قشم می آیند
+ پ -
علی دایی و حسن روشن همراه با تیم هنرمندان کشور به قشم می آیند

رییس هیأت فوتبال شهرستان قشم از حضور على دایى و حسن روشن دو اسطوره فوتبال کشورمان در جمع هنرمندان فوتبالیست تیم ایران خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پایگاه خبری قشم آزاد ؛شریف شریفى نژاد،عضو هیأت رییسه استان هرمزگان گفت : ٢٠٠ هنرمند خارجى در قالب ٧ تیم به منطقه آزاد قشم سفر خواهند کرد و این ٢٠٠ نفر ورزشگار پیشکسوت هنرمند مى توانند پیام فرهنگ و نوع دوستى مردم مهربان قشم را به کشورهاى خودشان به سوغات ببرند.

 

عضو هیأت رییسه استان هرمزگان افزود : با رایزنى هاى انجام شده به زودی قشم به عنوان دبیر خانه دائمى مسابقات از فدراسیون فوتبال ابلاغ خواهد گرفت.

 

شریفى نژاد در خصوص نحوه برگزارى مسابقات اظهار داشت : این دوره از مسابقات در زمینى به مساحت ٣٠ در ۶٠ و در دو زمان ٢٠ دقیقه اى برگزار خواهد شد و ازتمامى علاقه مندان به این رشته ورزشى مى خواهیم با حفظ نظم و آرامش با کادر برگزار کننده مسابقات همکارى هاى لازم را مبذول نمایند.

 

عضو کمیته برگزارى مسابقات منطقه آزاد قشم ادامه داد :صدور کارت تردد براى اعضاء فعال ، حضور نیروهاى امدادى در روز مسابقه ، نصب درمانگاه سیار در محل برگزارى مسابقات و تهیه تابلو الکتریکى تعویض بازیکن از دیگر اقدامات هیأت فوتبال شهرستان قشم بوده است .

 

شریفى نژاد در بخش دیگرى از سخنان خود بیان داشت: افتتاحیه رأس ساعت ١۶ روز شنبه ٢۴ بهمن ماه سال ٩۴ باپخش مستقیم از شبکه ٣ سیما و با حضور هنرمندان بنام و فوتبالیست ٧ کشور دنیا و پیشکسوتان هنرمند ایران آغاز خواهد شد.

 

وى گفت : براى هر چه بهتر برگزار شدن این رویداد تاریخى از تمامى ظرفیت ها و توان شهرستان استفاده خواهد شد تا بتوانیم میزبانان خوبى براى این میهمانان خارجى باشیم.

 

رییس هیأت فوتبال قشم تصریح کرد : به دستور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد سردارحسین افشار بعنوان نماینده تام الاختیار وى و مسئول برگزارى مسابقات منصوب شده است و افشار در جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن این دوره از مسابقات اولین جلسه هم اندیشى در محل دفتر هیأت فوتبال شهرستان را برگزار کرد.

 

عضو کمیته برگزارى مسابقات منطقه آزاد قشم خاطر نشان کرد : تقویت و بازسازى نور ورزشگاه ، نوسازى سرویس هاى بهداشتى ، ترمیم سکو ى تماشاچیان ، رنگ آمیزى سکوها ، گل کارى و کاشت درخت و درختچه و نخل و ایجاد فضاى سبز مناسب در محوطه ورزشگاه ، باسازى نرده هاى پوسیده و ترمیم چمن مصنوعى از دیگر اقداماتى است که در دستور کار قرار گرفته است و هم اکنون در حال انجام شدن مى باشد که امیدواریم تا اوایل هفته آینده ، کلیه اقدامات به سرانجام برسد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff