علت اصلی بیمه شدن انقلاب پایبندی به ارزش ها و آرمان های شهداست+تصاویر

+ پ -
علت اصلی بیمه شدن انقلاب پایبندی به ارزش ها و آرمان های شهداست+تصاویر

فرماندار شهرستان سیریک گفت: شهید محمدحسین فهمیده در راه شهادت الگو و میثاق عملی او لبیک به فرمایش مولا و مقتدایش حضرت امام علی و قدم نهادن در راه سالار و سرور شهیدان عالم حضرت امام حسین (ع) بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، میرمرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک در همایش ۳۰۰ نفری رهروان شهید محمد حسین فهمیده شهرستان سیریک در مسجد صاحب الزمان(عج)  شهر بندر سیریک اظهار کرد: برگزاری همایش رهروان شهید فهمیده برای دانش آموزان ۱۳ ساله جشن برقراری ارتباط دانش آموزان با بسیج است و قدم گذاشتن دانش آموزان در راه ایثار، شجاعت و علم و دانش است.

وی افزود: ما دانش آموزان و مسئولان نظام و انقلاب همیشه حاضریم رهرو آن دانش آموز بسیجی ۱۳ ساله ای که با سنی کوچک اما ایمانی بزرگ و آسمانی برای دفاع از همرزمان و دفاع از  آرمان ها و ارزش های انقلاب و اسلام جانانه وجود خودش را برای رضای خدا فدا کرد.

ایزدی پور ابراز کرد:  شهید محمد حسین فهمیده از زمان شهادت تاکنون برای نظام و انقلاب ما  جزء ذخائر و شهدای شاخص و جاودان است و وقتی شهید فهمیده این کار بزرگ و ماندگار دنیایی و اخروی  انجام داد به  همه رزمندگان انرژی ، شجاعت و ایمانی راسخ تزریق کرد تا رزمندگان با قاطعیت و شهامت بیشتری به مقابله با دشمن بپردازند.

این مسئول بیان کرد: امروز وظیفه همه ماست که یاد و خاطره شهداء را زنده نگه داریم و علت اصلی واکسینه و بیمه شدن انقلاب و نظام ما همین شهداء و پایبندی به ارزش ها و آرمان های شهداست.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک تصریح کرد: در زمان دوران دفاع مقدس یکی از تکالیف اصلی مردم در جامعه حضور در میدان های نبرد علیه دشمن بود و امروز تکلیف و وظیفه شما دانش آموزان بسیجی که باید ادامه دهند راه شهدا و امام و مقام معظم رهبری  در جامعه است مجاهدت در عرصه علم و دانش است.

ایزدی پور یادآور شد: در جامعه امروزی ما تکلیف اصلی و واقعی دانش آموزان ما عمل به خواسته های شهداء و امام شهداست که خواسته امروز شهداء از دانش آموزان ما مجاهدت علمی، فرهنگی و بصیرتی در عرصه جامعه است.

فرماندار شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: شما دانش آموزان بسیجی باید در مدارس از زمره بهترین دانش آموزان باشید و با درس خواندن و ادب و معرفت بتوانید در آینده فردی متعهد و مفید برای آینده خود، خانواده و جامعه باشیم.

وی اضافه کرد: علاقه و حضور شما دانش آموزان بسیجی در فعالیت های متعلق به شهداء  نوعی خدمت است و همراهی شما دانش آموزان در این مناسبت ها که با الگو گیری و اجرای عملی شما در زندگی تان همراه است به مصداق عمل به خواسته شهداست.

ایزدی پور اضافه کرد: بهترین کمک بسیج دانش آموزی به جامعه و لبیک گفتن به فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)  برای تحقق اهداف ارتش بیس میلیونی عمل به تحقق شعار ایمان، قلم، شجاعت است و رویکرد اصلی بسیج دانش آموزی  در مدارس نیز مجاهدت علمی و بصیرتی آنهاست .

فرماندار سیریک  عنوان کرد: همه ما مردم ، مسئولان، بسیجیان و دانش آموزان در جامعه دارای وظایفی هستیم که اگر همه ما بصورت زنجیر وار به وظایف و کار خودمان آشنا و عمل کنیم یقینا  قطار توسعه و آبادانی و خدمت در جامعه شکوفا خواهد شد.

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff