اعلام آمادگی کمیته امداد حاجي آباد جهت دریافت زکات فطریه 
+ پ -
اعلام آمادگی کمیته امداد حاجی آباد جهت دریافت زکات فطریه 

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان حاجی آباد از آمادگی این نهاد جهت دریافت زکات فطریه مردم متدین و نیکوکار این شهرستان به افراد نیازمند خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم ؛  مسیح الله مرادی مدیر کمیته امداد حاجی آباد صبح امروز در جمع خبرنگاران از آمادگی این نهاد جهت دریافت زکات فطریه مردم متدین و نیکوکار این شهرستان در روز عید سعیدفطرخبر داد و گفت: پایگاه‌های کمیته امداد با همکاری شوراهای اسلامی و دهیاران در نقاط مختلف این شهرستان مستقر در مساجد و محل برگزاری نماز عید فطر وجوهات مردم خیر را دریافت می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه زکات فطریه هر منطقه به نیازمندان همانجا اختصاص خواهد یافت اظهار کرد: بر اساس فتوای مراجع تقلید اولویت هزینه زکات فطریه برای فقرا جامعه است که در همین راستا کمیته امداد با اذن امام راحل،‌ مقاممعظم رهبری و مراجع تقلید نسبت به جمع‌آوری وجوهات فطریه به مردم معتقد حاجی آباد و رساندن آن به دست نیازمندان اعلام آمادگی می‌کند.

مدیر کمیته امداد حاجی آباد با بیان اینکه همچنین مردم و خیرین نیکوکار می توانند با شماره گیری#۰۷۶۶*۸۸۷۷* زکات فطریه خود را با استفاده از گوشی های تلفن همراه پرداخت کنند خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار شهرستان حاجی آباد در سال گذشته نیز مبلغ۳۰۰میلیون ریال زکات فطریه به این نهادپرداخت کردند که به فقرا پرداخت شده است.

مرادی در پایان سخنانش از خیرین و نیکوکارانی که در طرح‌های مختلف ایننهاد از جمله افطاری و اطعام، توزیع سبد کالا، مفتاح‌الجنه و … در ایام ماه مبارک رمضان با کمیته امداد حاجی‌آباد همکاری داشته اند قدردانی کرد.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff