علاج مشکلات اقتصادی در داخل کشور است

امام جمعه موقت رودان گفت: بی تدبیری، سوءمدیریت و تحریم ها اقتصاد ایران را دچار معضل کرد و برخی ها رفع مشکلات اقتصادی کشور را به زلف برجام گره زدند که باید بدانند علاج مشکلات در داخل کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام و المسلمین رضا مهدوی امام جمعه موقت رودان ظهر امروز در خطبه های عبادی سیاسی نمازجمعه این شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: ماه شعبان، ماه اعیاد آسمانی است، روز پاسدار روز تبلور دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلام و روز جانباز روز از خود گذشتگی، مجاهدت و ایثارگری های جانبازان عزیز و صبور که در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا، درس ایثار و وفاداری خواند.

وی با اشاره به پیشرفت های نظامی دفاعی در سال جهش تولید افزود: مقام معظم رهبری سالی را که پشت سر گذاشتیم را سال جهش تولید نامگذاری کردند و ما در صنعت دفاعی کشور در بحث ابزار و تجهیزات نظامی در بخش موشکی، زیردریایی، ناوسازی، ساخت پهبادهای پیشرفته و دیگر بخش های دفاعی نظامی پیشرفت چشمگیری داشتیم که الحمدالله اسباب افتخار شد.

امام جمعه موقت رودان ادامه داد: اما در بخش رسیدگی به امورات نه تنها جهشی نبود بلکه عقب ماندگی و یک پس رفتی هم مشاهده شد.

مهدوی دلیل پس رفت های اقتصادی را  بی تدبیری و تحریم ها دانست و تصریح کرد: بی تدبیری و تحریم ها اقتصاد ایران را دچار معضل کرد که مردم بخاطر اسلام، بخاطر انقلاب و نظام اسلامی این شرایط سخت را قبول کردند وگرنه ما در حوزه مدیریت شاهد این‌هستیم که مسئولان اجرایی خصوصا در حوزه اقتصاد منفعلانه عمل کردند.

وی گفت: اقتصاد کشور را به زلف  برجام گره زدند و چشم بعضیها به دست  آمریکا و امسال سالی بود که آمریکا فشار حداکثری را علیه مردم تحمیل کرد ولی این مردم نجیب انقلابی با وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی همچنان پای انقلاب در مقابل یاوه گویی ها  ایستادند.

امام جمعه موقت رودان در ادامه بیان کرد: برای همه روشن شد که آمریکا دنبال ناامنی های مستمر در این کشور است ولی ما وقتی میبینیم رهبر معظم انقلاب این گونه به میدان می آید ملت هم ان گونه مقاومت می کند می شود سال شکست فشار های حداکثری  آمریکا ان شاءالله ما از این معبر های سخت به لطف الهی گذر خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: مسئولان دقت کنند که ماهیت آمریکا شیطان بزرگ عوض نشده و فکر کنیم با رفتن ترامپ و با آمدن بایدن ماهیت این شیطان بزرگ عوض شده است، باید بدانیم گرگ همان گرگ است.

مهدوی خاطر نشان کرد: تلخ و شیرینی که در سال ۱۳۹۹ما احساس کردیم این یک تجربه گرانبهایی برای سال ۱۴۰۰و انتخابات ۱۴۰۰که با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که در باب انتخابات فرمودند یک دولت جوان حزب الهی انقلابی با نشاط دولتی که بتواند این شعار  مرگ بر امریکا را در عرصه خدمت به مردم به صورت عملی متجلی سازد.

انتهای پیام/