عشق عطر بوی حرم رضوی سیریک را عطرآگین کرد+تصاویر
+ پ -
عشق عطر بوی حرم رضوی سیریک را عطرآگین کرد+تصاویر

بمناسبت دهه کرامت همایش زیر سایه خورشید با حضور پرچم بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و خادمین حرم رضوی در مسجد امام حسین (ع) شهر بندر کوهستک و روستاهای بخش بمانی شهرستان با اجرای برنامه های فرهنگی خادمین حرم رضوی برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، این مراسم با استقبال پرشور مردم شیعه و سنی شهرستان سیریک در شهر بندر کوهستک و روستاهای شهید مردان ، کنارجو ، گچینه، دودر، روتان ، گرائیگ برگزار شد  و دوستداران و محبین اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به عرض ارادت به حضرت امام رضا(ع) پرداختند.

از همان ساعات اولیه ورود پرچم و خادمین حرم رضوی  شور و شوق مردم شهرستان سیریک عطر و بوی خاصی در شهرستان پیچیده و عشق عطر بوی حرم رضوی و سایه مهر و محبت و الطافت بی کران رحمت و مغفرت الهی دل های عاشقان ضامن آهو و امام رئوفان فضای معنوی خاصی در شهرستان ایجاد کرده است.

غبارروبی قبور مطهره شهدا و شهید گمنام، جشن بزرگ رضوی وهمایش قرآنی، دیدار با خانواده  معظم شهداء، سرکشی و عیاددت از ایتام و نیازمندان، دیدار با مسئولین شهرستان، عیادت از بیماران  بیمارستان امام سجاد(ع) سیریک از دیگر برنامه های جانبی همایش زیر سایه خورشید در شهرستان سیریک با حضور خدام و پرچم حرم رضوی است.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff