عزم جزم خیرین بستکی برای رفع محرومیت از روستای نخل خین
+ پ -
عزم جزم خیرین بستکی برای رفع محرومیت از روستای نخل خین

با پیگیری های بعمل آمده و هم اندیشی مقرر شده تعدادی از خیرین نیک اندیش اقداماتی اساسی برای رفع محرومیت از روستای نخل خین از توابع شهرستان بستک صورت پذیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  محمد صفری امام جمعه روستای نخل خین در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه گفت: روستای نخل خین از توابع بخش مرکزی و از جمله روستاهای محروم شهرستان بستک می باشد که نیازمند نگاه ویژه برای رفع مشکلات آن لازم است.

وی افزود: در دو ماه اخیر برای کاهش محرومیت در این روستا با تعدادی از خیرین نیک اندیش صحبت هایی شده و اقداماتی نیز در حال انجام است و برخی دیگر در آینده اجرایی خواهد شد، البته انتشار چندین خبر از مشکلات مردم روستای نخل خین  کمک زیادی را به ما کرد تا نگاه خیرین محترم را به سمت روستایی سوق دهیم که بدلیل دورافتاده بودن و عدم راه ارتباطی مناسب معمولا مشکلات آن دیده نمی شد که جا دارد از این پایگاه خبری تشکر ویژه ای نمایم .

 

صفری اظهار کرد: مدرسه ابتدای روستای ما بسیار فرسوده بود و نیازمند به تعمیرات اساسی داشت به گونه ای که این مشکلات موجب عدم رغبت دانش آموزان به تحصیل می شد که خیرین محترم مبلغ حدود ۵۰۰ میلیون ریال را برای این کار در نظر گرفتند .

 

امام جمعه روستای نخل خین تصریح کرد: بدلیل جاده نامناسب و مشکلات رفت آمد برخی دانش آموزان این منطقه پس پایان یافتن دوران ابتدایی اقدام به ترک تحصیل می نمودند که سال جاری نیز تعدادی به همین دلیل ترک تحصیل نمودند که مبلغ ۲ میلیارد ریال توسط خیرین برای احداث یک مدرسه راهنمایی در نظر گرفته شده است که نقشه آن توسط آموزش و پرورش تایید و اقدامات عملی آن بزودی آغاز خواهد شد.

 

وی گفت: یکی از مهمترین مواردی که ما پیگیر آن بودیم احداث کلاس قرانی در روستا بود که حدود ۳۰۰ ملیون ریال برای این موضوع در نظر گرفته شده است.

 

محمد صفری افزود: مبلغ ۵۰ میلیون ریال هم به ساختمان غسالخانه این روستا اختصاص یافته است.

 

امام جمعه روستای نخل خین با اشاره به مشکلات آب شرب این روستا گفت: با همت مسئولین شهرستان در دهه فجر پروژه آب شرب این روستا افتتاح خواهد شد که این موضوع نقش تعیین کننده ای در برطرف نمودن مشکلات این روستا خواهد داشت.

 

وی گفت: احداث جاده آسفالت آخرین پروژه ای است که می تواند روستای نخل خین را از یک روستای محروم به یک روستای در حال توسعه تغییر دهید که امیدواریم هر چه سریع تر به همت مسئولین محترم این مشکل نیز برای همیشه برطرف گردد.

 

محمد صفری در پایان ضمن تشکر از تمام کسانی که در برطرف نمودن مشکلات این روستا کمک نمودند بخصوص خیرین محترم ، فرماندار و معاون ایشان، بخشدار مرکزی، ابفای روستایی، اداره راه و شهرسازی و سایر مسئولینی که برای این مورد تلاش کردند و همچنین سایت جهانگیریه تقدیر و تشکر نمود.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff