عزم بخشداري مركزي براي حل مسائل و مشكلات بانوان
+ پ -
عزم بخشداری مرکزی برای حل مسائل و مشکلات بانوان

بخشدار مرکزی بستک با بیان اینکه ایجاد بسترهای مناسب برای ورود بانوان در عرصه های مختلف ضروری است افزود : ایجاد کارگروه های تخصصی و حضور بانوان می تواند راهکارهای مناسبی برای برون رفت از وضعیت منفعل نقش فعلی بانوان در جامعه باشد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  جهانگیریه ، سید حبیب الله شیدایی بخشدار بخش مرکزی بستک در حاشیه جلسه امور بانوان به خبرنگار جهانگیریه گفت : امور زیادی در منطقه هستند که بانوان می توانند با همراهی تشکل های مردم نهاد به فعالیت بپردازند و با برنامه ریزی منسجم و تاثیر گذار نسبت به کارهای گروهی ، ثبت انجمن ها و برگزاری دوره آموزشی ویژه می توان اقدام نمود.

 

 

این مقام مسوول افزود : بخشداری مرکزی در نظر دارد در آینده ای نزدیک برای دعوت از مسوولین و روسای انجمن های فعال استان جهت آشنایی بیشتر و ثبت انجمن های بخش مرکزی دعوت به عمل آورد و انجمن های بانوان با رسمیت قانونی و اخذ مجوز از مراجع قانونی فعالیت خود را آغاز نمایند تا مسایل و مشکلات حوزه بانوان مرتفع گردد.

 

 

بخشدار مرکزی بستک گفت : احترام به حقوق زنان ، ایجاد بسترهای مناسب برای ورود بانوان در عرصه های مختلف ، ایجاد کارگروه های تخصصی و حضور بانوان در عرصه های اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی می تواند راهکارهای مناسبی برای برون رفت از وضعیت منفعل نقش فعلی بانوان در جامعه باشد.

 

 

ایشان با اشاره به اینکه برای رهایی از مشکلات و آسیب های اجتماعی باید به اقتصاد خانواده توجه کنیم ، گفت: بانوان با راه اندازی کارگاه های کوچک می توانن باعث خوداشتغالی و تولید شغل شوند که این ظرفیت می تواند به رشد اقتصاد کشور کمک شایانی کند.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff