عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران به واسطه امام خمینی (ره) است
+ پ -
عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران به واسطه امام خمینی (ره) است

فرماندار حاجی آباد در جلسه ستاد هماهنگی برنامه های سالگرد ارتحال حضرت امام(ره)گفت: اگر امروز ما پشت این میز نشستیم به واسطه همت والای امام خمینی ره بود و ایشان عزت ، اقتدار را به نظام جمهوری اسلامی ایران هدیه کردند و با مدیریت فرزانه امام جنگ تحمیلی مدیریت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم حاجی آباد ،جلسه هماهنگی برای برگزاری هرچه بهتر مراسمات  سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) به ریاست فرماندار شهرستان حاجی آباد وبا حضور جمعی از مسوولین ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان برگزار شد.

فرماندار حاجی آباد ضمن آرزوی طول عمر برای رهبرانقلاب اسلامی و موفقیت برای دولت تدبیر و امید  تأکید بر برنامه ریزی برای این روز بزرگ از همه دستگاههای اجرایی شهرستان خواستند در بزرگداشت این روز و تبیین دستاوردهای فتح جهانگیری فرماندار حاجی آباد در جلسه گرامیداشت ستاد ارتحال حضرت امام (ره)گفت: حفظ وحدت در بین مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان خط قرمز دولت تدبیر و امید است

در این جلسه فرماندار هدف از برگزاری این جلسه را  برنامه ریزی برای میثاق با نماد انقلاب(حضرت امام) دانسته و افزود: همه ساله تعداد زیادی  از مردم شهر های مختلف بعنوان نمونه ای از ملت ایران  راهی مرقد مطهر حضرت امام )ره( برای تجدید عهد و پیمان با این عزیز سفر کرده می شوند که می طلبد با همت ،ایمان و اراده دست به دست هم برنامه های خوبی را برای این روز ها تدارک ببینیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان حاجی آباد انقلاب اسلامی را بزرگترین انقلاب در عصر حاضر  برشمردند  که حضرت امام )ره( با این انقلاب ارزش های فراموش شده را به جهان معرفی و بر مبنای این ارزش ها حکومتی را بنا کردند که سعادت بشریت را به ارمغان آورد و امروز می بینیم کشور های مسلمان متوجه این ارزش ها شده و از حکومت اسلامی الگو  می گیرند .

فرماندار،  افکار الهی و معنوی این مرد بزرگ که برخواسته از متن اسلام بود را دلیل موفقیت این انقلاب در عرصه جهانی دانسته و گفت: همه ساله به پاس قدردانی از این نعمت بزرگ برنامه های خاصی ترتیب داده می شودو سفر هایی از شهر های مختلف به مرقد مطهر انجام می پذیرد.

فرماندار گفت : امروز رسالت مسئولین خدمت رسانی به این مردم انقلابی است و هر مسئولی باید خود را بعنوان سرباز نظام دانسته و وسعت دیدش وسیع باشد و با تلاش شبانه روزی رضایت مردم را فراهم نماید .

وی در ادامه با اشاره به امام راحل عنوان کرد: اگر امروز ما پشت این میز نشستیم به واسطه همت والای امام خمینی ره بود و ایشان عزت ، اقتدار را به نظام جمهوری اسلامی ایران هدیه کردند و با مدیریت فرزانه امام جنگ تحمیلی مدیریت شد.

جهانگیری در ادامه بیان داشت: وظیفه فرمانداری در شهرستان حفظ وحدت در بین مردم و مسئولان است و همان طور که رهبری امسال را سال دولت همدلی و همزبانی نام نهادن و ما هم باید در این رستا پیش برویم و نگزاریم وحدت بینمان را برهم بزنند، جامعه اسلامی به وحدت و همدلی نیاز دارد.

در این جلسه سرگردحجت امیری کیا فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه حاجی آباد نیز با بیان اینکه به برکت قیام حضرت امام (ره(ملت ایران از یوغ استکبار جهانی رهایی پیدا کرد گفت : امروز باید راه و افکار امام زنده نگه داشته شود.

امیری کیا  ضمن برآورد هزینه های اعزام زائران ، سهمیه این شهرستان را ۴۰۰ نفر عنوان و  همکاری تمامی ادارات عضو ستاد را خواستار شد .

امیری کیا در ادامه با اشاره به نزدیکی ۱۴ خرداد سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشتند:امام خمینی(ره) حق بزرگی به گردن جهان اسلام دارد و تحولات و انقلابات امروز در این جهان نتیجه تلاش ها واندیشه های آن امام راحل است.

وی با اشاره به اینکه دستاوردهای بزرگ ملت ایران نیز در طول سال های بعد از انقلاب اسلامی مرهون مجاهدت های آن امام راحل بوده است، یادآور شد: بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) تنها گوشه کوچکی از قدرشناسی ما از خدمات عظیم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران می تواند باشد.

امیری در ادامه افزود: وظیفه ما انتقال پیام انقلاب به نسل های بعد می باشد انقلابهای زیادی در دنیا شکل گرفتند و لی عمر کوتای داشتند و علت ان انتقال پیام انقلابشان به نسل بعد ضعیف بود آنها نتوانستند پیام انقلاب شان را انتقال دهند .

امیری در هدف از اعزام جمعی از مردم شهرستان را به مرقد مطهر امام ره پیمان دوبار با امام راحل و ولایت عنوان کرد و افزود: تمام شبکه های دنیا روز ۱۴ خرداد نظاره گر ما هستند و ما را رصد می کنند ما با جمع شدن دور هم در حرم امام به دشمنان ثابت می کنیم که پای نظام و انقلابمان ایستاده ایم.

1

 

IMG_0074IMG_0081IMG_0061

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff