عزت و اقتدار انقلاب اسلامی به برکت خون شهداء است
+ پ -
عزت و اقتدار انقلاب اسلامی به برکت خون شهداء است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پایگاه خبری زنان استان هرمزگان  ،نخستین شب خاطره با شهداء با حضور رزمنده هشت سال دفاع مقدس سردار محمدخدابخش درمسجد دانشگاه آزاداسلامی برگزارشد. محمد خدابخش گفت: حماسه عظیم و ماندگار سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر از چنگال متجاوزان، هیچگاه از خاطره ما ایرانیان پاک نخواهد شد […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پایگاه خبری زنان استان هرمزگان  ،نخستین شب خاطره با شهداء با حضور رزمنده هشت سال دفاع مقدس سردار محمدخدابخش درمسجد دانشگاه آزاداسلامی برگزارشد.

محمد خدابخش گفت: حماسه عظیم و ماندگار سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر از چنگال متجاوزان، هیچگاه از خاطره ما ایرانیان پاک نخواهد شد چرا که یادآور اتحاد و همبستگی و ولایتمداری آحاد ملت ایران است که با ایثار و از جان گذشتگی، شکست و خواری را بر دشمنان انقلاب اسلامی تحمیل کردند..

 وی با یادآوری این نکته که اکنون سال‌ها از دفاع مقدس می گذرد، خاطرنشان کرد:  زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا دفاع مقدس  و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت را مسئولیت آحاد جامعه دانست و افزود : مرور خاطرات شهداء و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در این گونه برنامه هامی توانددرس استقامت ، ایستادگی و خودباوری را برای جوانان به وییژه دانشجویان به ارمغان می آورد.

خدابخش ادامه داد : واقعیت ۸ سال دفاع مقدس را باید نسل اول به نسل دوم انتقال دهد چرا که دشمن در فضا های مجازی و بازی های کامپیوتری آرمان شهدا و ولایت را هدف گرفته است .

وی با تاکید بر اینکه شهدا سبک زندگی درست زندگی کردن و رفتار صحیح  را به ما نشان می دهند ، افزود: اگر دنبال آرامش و اسایش  و مدرک خوب هستید شهیدی را الگو قرار بدهید که نمره اش در دانشگاه ۲۰ بود ولی برای حفظ این آب و خاک از همه چیز می گذرد.

این رزمنده دفاع مقدس افزود: انسان برای رسیدن به یک هدف همیشه از یک وسیله استفاده می‌کند و شهادت عالی‌ترین سکوی رسیدن به مقام والای معنوی است.

خدابخش با بیان اینکه شهدا دارای صفات ارزشمندی هستند، گفت:شهداء به رسالت خود عمل کرده و در نزد خداوند روزی می‌خورند، اینک نوبت ماست که با تجدید میثاق با آن‌ها، پایبند ارزش‌های انقلاب و اسلام باشیم و در راه دین اسلام گام برداریم.

 رزمنده دفاع مقدس   تصریح کرد : مقام ، درجه و شخصیت اجتماعی ما از برکات خون شهدا است به برکت وجود ایثارگری ها و از خودگذشتگی های اینها وو خانواده هایشان

خدابخش با تاکید بر اینکه شهدا در هشت سال دفاع مقدس جانانه  ایستادگی کردند تا مابتوانیم پاک زندگی کنیم و ازاده باشیم .

انتهای پیام /

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff