عزت مسلمانان درسایه وحدت اسلامی شکل می گیرد
+ پ -
عزت مسلمانان درسایه وحدت اسلامی شکل می گیرد
مدرس حوزه های علمیه حاجی آباد:

عزت مسلمانان درسایه وحدت اسلامی شکل می گیرد

مدرس حوزه های علمیه حاجی آباد گفت: یکی از اهداف جهان اسلام اتحاد و وحدت در بین مسلمانان است، در سایه وحدت، است که عزت و در سایه تفرقه، حقارت داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام کاظم موئینه در گفتگو با خبرنگار پیارم با اشاره به آغاز هفته وحدت  اظهار کرد:انسان با دیدن اختلافاتی که بین مسلمان هاست دلش به درد می آید زیرا هر روز صدها نفر در ممالک اسلامی از سوریه و عراق گرفته تا یمن بهرین به خاک و خون کشیده می شوند.

وی افزود: یک عده در دنیا پول خرج می کنند برای نابودی اسلام ، مسلمانان ومسلمانان را به جان هم انداخته اند و از جهت دیگر با پوشش خبری این کشتارها موجی از اسلام هراسی را در جهان به راه انداخته اند که کسی سراغ راه هدایت یعنی اسلام نیاید.
کاظم موئینه با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند؛دنیای اسلام نیاز دارد به روی اوردن به اندیشه ، تفکر عادت کردن به اندیشیدن و اینکه مسلمانان مسائل را درست تحلیل کنند و دنیای اسلام امروز به شناختن حقیقی جبهه دشمن امت اسلامی احتیاج دارد.
مدرس حوزه های علمیه حاجی آباد تصریح کرد: امروز بعضی متعصب که درک درستی از آرمانهای پیامبر اسلام و سیره امیرالمومنین ندارند شروع به ناسزاگویی به بیگانه ای که هم مسلک خودشان نیستند می پردازند و یا در برخی هیئات لعن مقدسات دیگران را می کنند، اینها واقعا شناخت حقیقی از دشمن امت اسلامی ندارند.
وی بیان کرد: دشمن می خواهد شیعه و سنی را به جان هم بیندازد از آن طرف هم وهابیتی که از طرف آمریکایی ها تجهیز می شوند بر رسانه های روز دنیا ، سلاح های مدرن با توهین به شیعیان و قتل عام زن و کودک شیعه احساسات امت اسلامی را بر می انگیزد.

موئینه با بیان اینکه امت اسلام احتیاج به اندیشیدن دارد و باید از این اختلافات عقیدتی و جزئی عبور کرد،تصریح کرد: هدف سنی شدن شعیان و شیعه شدن سنی ها نیست لذا نباید سراغ مسائل اختلافی رفته و دشمن صهیونیستی و آمریکایی را به گردن مسلمانان سوار کنیم .

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff