1

عزت زن عفت اوست/ کار زن علاوه بر خانه داری جامعه سازی و تمدن سازی است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام و المسلمین محسن سالاری افزود: شعار اسلام این است که بهشت زیر پای بانوان است ،کار زن فقط خانه داری نیست بلکه انسان سازی ،خانواده سازی،جامعه سازی و تمدن سازی است و اگر خانواده سالم باشد جامعه هم سالم می شود در واقع جامعه سالم در گرو خانواده سالم است.

وی گف:عدالت جنسیتی در غرب وجود ندارد،زن برای آنها همانند یک وسیله خوشگذرانی است این آزادی زن است از نظر غرب است.

سالاری افزود: بالاترین تربیت تربیت نفس خویش است ،حضرت فاطمه بهترین الگو برای بانوان ماست،حضرت فاطمه خانه داری را فرصت می دید برای انسان سازی ،مکتب حضرت فاطمه زهرا سلام الله عزت و احترام زن است.

امام جمعه شهرستان سیریک با بیان اینکه یمن جاهای استراتژیکی امارات را زد، در حالی که در حفاظت ابر قدرت های غرب است اظهار کرد: یمن انگشت کوچک ایران است ،اماراتی ها همانند انگلیس دو رو هستند و از همین دو رویی و دو وجهی خود نان می خورند در واقع می توان امارات را عربستان دوم نامید.

خطیب نماز جمعه شهرستان سیریک اضافه کرد: امارات می خواست برای خوش شیرینی پیش آمریکا و عربستان به جنوب یمن حمله کنند ولی با جواب قاطع و دندان شکن یمنی ها مواجه شد و تصور هم نمی کرد که یمن به آنها حمله موشکی بکند.

وی در پایان ضمن تشکر از همه گروههای جهادی ،دهیاران ،شوراهای اسلامی، فرماندار،بخشداران، شهرداران که در بارش های اخیر علاوه بر حضور بموقع به مردم امدادرسانی کردند یادآور شد:بعد از شهرستان سیریک، سیل زده گان میناب را در یابیم و از گروه های جهادی میخواهیم به کمک مردم میناب بروند.
انتهای پیام/ق