عزت جمهوری اسلامی ایران از عاشورای حسینی سرچشمه گرفته است

+ پ -
عزت جمهوری اسلامی ایران از عاشورای حسینی سرچشمه گرفته است

امام جمعه موقت بندرلنگه گفت:این نظام از عاشورا حسینی سرچشمه گرفته است و با عاشورا می‌ماند و با عاشورا به نتیجه می‌رسد و آن‌های که خواب آمریکا می‌بینند خداوند بیدارشان کند چراکه خوی استکبار این است که به منافع خود بی افزاید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروارید نیوز: حجت‌الاسلام فقیهی فر امام‌جمعه موقت شهرستان بندرلنگه صبح امروز در مراسم گرامیداشت ۹ دی گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و تسخیر لانه جاسوسی حماسه ۹ دی انقلابی دیگر بود.

 

وی افزود: در سال ۸۸ عده‌ای فریب‌خورده در نظر داشتند که نتیجه انتخابات را در کف خیابان‌ها تعیین کنند کسانی که شعار قانون‌گرایی را سر می‌دادند برخلاف قانون با رمز و شعار از پیش تعیین‌شده تقلب بزرگ به خیابان‌ها ریختند.

 

امام‌جمعه موقت بندرلنگه ادامه داد: این توطئه از قبل از انتخابات طرح‌ریزی‌شده بود که عده‌ای از طرفداران  آن سران فتنه فریب خوردن و تصور کردن می‌توانند نتیجه انتخابات را در کف خیابان‌ها مشخص کنند.

img_2313

حجت‌الاسلام فقیهی فر تصریح کرد: فریب‌خوردگان در روز عاشورا اهانت کردن به ساحت مقدس ابا عبدالحسین (ع) و مردم با بصیرت جمهوری اسلامی در روز ۹ دی‌ماه به طرفداری از این نظام به میدان آمدند چراکه این نظام از عاشورا حسینی سرچشمه گرفته است و با عاشورا می‌ماند و با عاشورا به نتیجه می‌رسد .

 

وی افزود: کار شیطان وسوسه است و هر انسانی برای فریب دادن شیطانی دارد که انسان باید با یاد خدا بصیرت داشته باشد و فریب وسوسه‌های شیاطین نخورد و در طول زمان عده‌ای فریب دشمن و مقام خوردند و قبل از نتیجه انتخابات خود را پیروز انتخابات معرفی کردند.

 

امام‌جمعه بندرلنگه تصریح کرد: امروز دید ما باید جهانی باشد و اگر ما در داخل کشور بصیرت داشته باشیم و همدل باشیم خودبه‌خود این نظام به جهان صادر می‌شود.

img_2314

وی به مسئله دشمن‌شناسی اشاره کرد و گفت: عده‌ای اسرار داشتند که با آمریکا مذاکره کنند و امروز برای همه ثابت شد که آمریکایی‌ها بدعهد و ناقص برجام هستند.

 

حجت‌الاسلام فقیهی فر در پایان خاطرنشان کرد: تنها ثمره برجام دشمن‌شناسی بود و آن‌های که خواب آمریکا می‌بینند خداوند بیدارشان کند چراکه خوی استکبار این است که به منافع خود بی افزاید و هیچ نفعی برای کسانی که زیر سلطه او هستند ندهد.

 

انتهای پیام/ن

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff