عزت ایران اسلامی در جهان مدیون خون شهداست/ رشادت های مدافعان حرم تجلی روح شهیدان دفاع مقدس است
+ پ -
عزت ایران اسلامی در جهان مدیون خون شهداست/ رشادت های مدافعان حرم تجلی روح شهیدان دفاع مقدس است

فرمانده سپاه امام سجاد(ع)هرمزگان با اشاره به افتخار وعزت ایران گفت:ایران اسلامی افتخار وعزتش رامدیون خون شهدا ودعای خیر خانواده شهداست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛سردار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع)هرمزگان در مراسم اربعین شهیدان قائدی و اسدپور شهدای شهرستان لامرد که پس از سی سال به میهن بازگشتند گفت:عزت، افتخار و سربلندی امروز ایران اسلامی را مدیون شهدای هشت سال دفاع مقدس و دعای خیر خانواده های این بزرگواران هستیم.

سردار ترابی با تقدیر از جوانان شهرستان لامردگفت:٢۵٠ نفر از بهترین جوانان وسرمایه های انسانی این شهرستان،برای لبیک گفتن به ندای رهبرشان وبدون هیچ چشم داشت وانتظاری، به تکلیف وفریضه دینی،همه تعلقات دنیوی راکنار گذاشتند وبه جبهه های حق علیه باطل شتافتند.

وی با اشاره به اینکه شهید قائدی با وجود اینکه دارای گذرنامه بود ولی جنگ وکشورش را رها نکرد افزود:شهید قائدی تکلیف را انجام داده بود و دارای گذرنامه خروج از کشور نیز بود ولی خود را فارغ از تعلقات دنیایی دید و ماند و از سرزمین وناموسش دفاع کرد وشهید شد.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع)هرمزگان با بیان شکست در کربلای ۴ گفت:نیروهای ایران اسلامی باید در دی ماه سال ۶۵ به پیروزی می رسید که این پیروزی با ٢٩ سال انتظار، سال گذشته با ورود ٢٧٠ شهید که ۱۷۵غواص همراه آنان بود به وطن بازگشتند که شهرتهران بعد از ارتحال حضرت امام(ره)،این چنین تشییعی را به خود ندیده بود.

سردار ترابی تصریح کرد:دشمن می بیند که هشت سال دفاع مقدس بخشی از پیروزی ما بود که با تشییع پرشور غواصان دست بسته، ملت بار دیگر نشان دادند که هشت سال دفاع مقدس همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد:دفاع مقدس ما همچنان ادامه دارد، زیراچشم انتظار قریب به ۶٠٠٠ شهید وخلق حماسه های دیگر هستیم.

سردار ترابی با بیان اعترافات وزارت خارجه آمریکا افزود:جان کری در اعترافات خود می گویدکه نبرد سوریه راه حل نظامی ندارد، چون می داندروح شهیدانی همچون شهید قائدی در جسم مدافعان حرم وجود دارد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff