عروج ۳ عضو دیگر کاروان قرآنی کشور قطعی به نظر می‌رسد
+ پ -
عروج ۳ عضو دیگر کاروان قرآنی کشور قطعی به نظر می‌رسد
براساس آخرین اعلام سازمان حج و زیارت

عروج ۳ عضو دیگر کاروان قرآنی کشور قطعی به نظر می‌رسد

براساس آخرین اعلام سازمان حج و زیارت مبنی بر کشته شدن ۴۶۴ نفر از هموطنانمان در فاجعه منا عروج ۳ عضو دیگر کاروان قرآنی کشور قطعی به نظر می‌رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، طی اعلام سازمان حج و زیارت مبنی بر کشته شدن ۴۶۴ نفر از هموطنانمان در فاجعه منا و با توجه به اینکه همه بیمارستان‌های مکه، جده و طائف برای شناسایی مجروحان جست‌وجو شده است درگذشت هر سه عضو مفقود شده کاروان قرآنی کشورمان قطعی به نظر می‌رسد.

بنابر این گزارش در جریان فاجعه منا که صبح روز عید قربان رخ داد پنج نفر از اعضای کاروان قرآنی به نام‌های حسن دانش، محسن حاجی حسنی کارگر، امین باوی، فواد مشعلی و سعید سعیدی‌زاده مفقود شدند که یک روز بعد خبر درگذشت محسن حاجی حسنی کارگر و امین باوی تأیید شد اما هیچ اطلاعی از وظعیت سه عضو دیگر کاروان قرآنی تا امروز بدست نیامد.

حسن دانش و محسن حاجی حسنی کارگر به ترتیب با کسب مقام نخست مسابقات بین‌المللی ایران و مالزی به حج اعزام شدند و گروه توشیح باقرالعلوم که امین باوی، فواد مشعلی و سعید سعیدی‌زاده عضو آن بودند هم با کسب مقام نخست هجدهمین دوره مسابقات سراسری مدیحه‌سرایی و جمع‌خوانی قرآن کریم که به میزبانی آبادان برگزار شد به حج تمتع اعزام شدند.

درگذشت پنج نفر از قاریان طراز اول کشورمان را به مقام معظم رهبری، ملت داغدار و خانواده‌های این عزیزان تسلیت می‌گوییم.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff