عربستان از حمله به یمن توفیقی به دست نخواهد آورد
+ پ -
عربستان از حمله به یمن توفیقی به دست نخواهد آورد
نقل قول عبدی از اظهارات سردار سلیمانی در جمع نمایندگان مجلس:

عربستان از حمله به یمن توفیقی به دست نخواهد آورد

فرمانده سپاه قدس با مقایسه حمله عربستان به یمن با جنگ غزه گفت: عربستان در جنگ با یمن همچون رژیم صهیونیستی در حمله به غزه توفیقی به دست نخواهد آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، ایرج عبدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز نمایندگان مجلس با سردار سرلشکر قاسم سلیمانی، اظهار داشت:‌ در این جلسه سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ضمن تشریح آخرین وضعیت منطقه عنوان کرد که عربستان از حمله به یمن توفیقی به دست نخواهد آورد و این حمله در واقع همانند حمله رژیم صهیونیستی به غزه بی‌نتیجه باقی خواهد ماند.

وی افزود: سردار سلیمانی در این جلسه با بیان اینکه یمن جزو فقرترین کشورهای اسلامی است، گفت که اگر به تاریخ کشور یمن نگاه کنیم می‌بینیم که عملیات زیادی به این کشور صورت گرفته اما هیچ‌یک از کشورهای متجاوز توفیقی را از حمله به این کشور به دست نیاوردند.

سیدشریف حسینی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه مجلس نیز با اشاره به این جلسه اظهار داشت: سردار سلیمانی در ادامه صحبت‌های خود به وضعیت اخیر عراق اشاره کرد و افزود گروه‌های تروریستی در عراق تنها شیعیان را مورد هدف قرار نمی‌دادند و تمامی پیروان ادیان و مذاهب مختلف را از دم تیغ می‌گذراندند و کسی از دست آنها در امان نبود.

وی افزود: سردار سلیمانی عنوان کرد که وضعیت عراق وضعیت خاصی بود و تروریست‌ها تا نزدیکی بغداد پیش آمده بودند.

عضو هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: فرمانده سپاه قدس با اشاره به وضعیت فعلی کشور سوریه گفت، سوریه امروز شرایط بهتری را نسبت به چند سال پیش تجربه می‌کند و ما امیدواریم تا این روند ادامه داشته و وضعیت در سوریه از شرایط فعلی بهتر شود.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff