عده ای در دانشگاه ها با حرفهای بی پایه قرآن را انکار می کنند/ منحرف ایرانی: قرآن ریشه ی آسمانی ندارد

+ پ -
عده ای در دانشگاه ها با حرفهای بی پایه قرآن را انکار می کنند/ منحرف ایرانی: قرآن ریشه ی آسمانی ندارد

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه خداوند در آیات متعدد جواب انکار کنندگان قرآن را داده است، اظهار کرد: این یاوه گویان ژست نگیرند و با حرفهای بی پایه به انکار قرآن نپردازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ آیت الله غلامعلی نعیم آبادی، امام جمعه بندرعباس در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان بندرعباس گفت: قرآن کریم موضع گیری های صریحی در رابطه با انکار کنندگان خود دارد که یکی از این چهره های انکار کننده ولید بن مغیره بود که قرآن در سوره مدثر در رابطه با این شخصیت صحبت کرده است.

خطیب نماز جمعه شهرستان بندرعباس ادامه داد: ولید بن مغیره از چهره های شاخص قریش بود ولی به دلیل اینکه به پیامبر تهمت ساحری و جادوگری زد از مغمومترین شخصیت ها قرار گرفت و با خفت و خواری از دنیا رفت.

وی با بیان اینکه خداوند در آیات متعدد جواب انکار کنندگان قرآن را داده است اذعان داشت: این یاوه گویان ژست نگیرند و با حرفهای بی پایه به انکار قرآن نپردازند.

نعیم آبادی افزود :امروز می بینیم عده ای در دانشگاه ها حرفهایی را می زنند که ولید بن مغیره قبلا زده بود و بعضی هم ندانسته برای آن کف و دست می زنند ولی مسلما خیلی از آنها ندانسته این کار را انجام دادند.

خطیب نماز جمعه بندرعباس ادامه داد: این منحرف ایرانی نیز مثل ولید ابن مغیره گفت؛ قرآن ریشه های آسمانی ندارد.

وی  در بخش دیگر از خطبه های نماز جمعه اذعان  داشت:ما باید بتوانیم خودمان را قانع کنیم که در مقابل رهبر ، رهبر نباشیم  الان فقط  امام خامنه ای رهبر است و اگر کمتر ضعفی در این جایگاه قرار گیرد ببینید دشمن با ما چکار می کند.

نعیم آبادی با بیان اینکه در حدیثی از امام صادق آمده که خداوند دو چیز را از ویژگی امت ما قرار داده اول نگویید جز آنچه را که به آن علم ندارید و دوم چیزی را که نمی دانید بدون دلیل رد نکنید بیان داشت: اگر این دو تبدیل به فرهنگ شود مشکلات ما حل می شود.

خطیب نماز جمعه بندرعباس در پایان گفت: اگر ما بد عمل کنیم باعث آسیب زدن به قرآن و اسلام است و هر حرفی را نباید به زبان بیان کرد چون هم در پیشگاه تاریخ محکومیم و هم در پیشگاه خداوند.

انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff