فتنه گر بزرگترین خائن نسبت به نظام می باشد/ حماسه 9دی بیانگر پایبندی مردم به انقلاب است
+ پ -
فتنه گر بزرگترین خائن نسبت به نظام می باشد/ حماسه ۹دی بیانگر پایبندی مردم به انقلاب است

نماینده بعثه رهبری در استان هرمزگان اظهار کرد: فتنه گر از بزرگترین خائن نسبت به مردم و نظام است که دشمن را برای نفوذ به صفوف مسلمانان امیدوار می کند.

سید محمد علی معصومی، نماینده بعثه رهبری در استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به فتنه ۸۸ و حماسه نهم دی گفت:فتنه در لباس دوست ولی در باطن دشمن فضا را غبار آلود می کمنند تا اهداف خودشان را بین ملت ها پیدا کنند و بین امت ها تفرقه ایجاد کنند.

 

وی اظهار کر:د فتنه از زمان خلق آدم شیطان ایجاد کردند و حضرت آدم با فتنه شیطان از بهشت رانده شد و به زحمت و مرارت افتاد.

 

معصومی افزود: فتنه گران در لباس دوست خود را نشان می دهند وایجاد شبه می کنند تا افراد را به سمت خود بکشانند و دشمنان داخلی فضا رابرای نفوذ دشمن در میان ایجاد کردند تا ملت را متفرق کنند.

 

وی تصریح کرد: بزرگترین خیانت رافتنه گران انجام دادند و بزرگترین خائن ها کسانی هستند که در فضای غبار آلود بتواننند دشمن را امیدوار کنند اما ملت ما توانست بعد از عاشورای ۸۸ حماسه بزرگ ۹در را رقم زدند و همه آمدند

 

نماینده بعثه رهبری در استان هرمزگان یادآور شد:در سال ۵۷وقتی عاشورا برگزار شد همه ملت در این نظاهرات بزرگ عاشورایی شرکت کردند و چیزی نگذشت بساط پهلوی از بین رفت و در عض دو ماه ۲۲بهمن شد و مردم پپروز شدند اما د راین فتنه دو روز طول کشید تا آمدند به کسانی که به مقدسات مردم توهین کردند مردم بساطشان را برهم زدند.

 

وی با بیان اینکه فتنه گران از داعشی ها بدتر هستند، تاکید کرد:فتنه گران مردم رهگذر را به گونه ای آزار دادند که داعش همان کار را با مردم بیگناه کشورهای عربی انجام می دهد و فرقی بین فتنه گران و داعشی ها نیست چرا که همه اینها از دشمنان اسلام خط می گیرند.

 

معصومی بیان کرد:برای شناخت واقعی فتنه گران باید بین کاری کنند که دشمن امیدوار باشد به نفوذ در صفوف مسلمانان فتنه گراست و فتنه گر از بزرگترین خائن نسبت به مردم و نظام است .

 

وی اظهار کرد: حضور مردم پای انقلاب ایستادند چرا که مردم در سال۸۸ تبلیغ می کردند که مردم از نظام بریدند اما  نهم دی نشان داد مردم پای انقلاب ایستاده اند و حضور پرشور خبرگزاری های خارجی اعلام کردند که چنین ضور پرشوری را بعد از رحلت امام ندیده اند.

 

نماینده بعثه رهبری در استان هرمزگان حضور اکنون مردم به خاطر علاقه  به انقلاب و نظام است، خاطرنشان کرد:مردم به جنگیدن با فتنه گران و دشمنان تاکید دارند و  پرشور در صحنه آنان مهر تاییدی  است همچنین جوانهای که برای دفاع از حرم و مرزهای سوریه می روند نشانه تبعیت ملت ایران از رهبر انقلاب و آرمان های نظام است.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff