عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی پذیرفتنی نیست

رادمهر با بیان اینکه در خصوص حفظ سلامت مردم با هیچ فردی تعارف نداریم، گفت: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مدیران دستگاه های اجرایی پذیرفتنی نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمد رادمهر صبح امروز در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان گفت : همان طوری که از مردم انتظار رعایت پروتکل های بهداشتی داریم ، مدیران ادارت نیز  باید نسبت  به رعایت پروتکل ها  بهداشتی پیشگام باشند  .

وی بیان داشت: رعایت پروتکل های بهداشتی همگانی است و بویژه مدیران دستگاهای اجرایی نسبت به بیماری کرونا باید  الگویی برای عموم مردم باشند چرا که  نحوه رفتار آنها نسبت به این بیماری بین مردم تاثیر بسزایی دارد .

فرماندار جاسک افزود : بیشتر ساده انگاری ها توسط مردم برگرفته از تغییر روش برخی مدیران و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی است که غیر قابل قبول می باشد و با چنین مدیرانی برخورد قانونی صورت می گیرد .

رادمهر ضمن اشاره به سهل انگاری در برخی  اصناف طبق گزارشات و بازدیدهای مستمر اشاره کرد و افزود : اصناف در بیشتر مواقع  همگام و همراه هستند و اگر افرادی با بی تفاوتی نسبت به مشتریان و  دیگر کسبه با عدم رعایت پروتکل های بهداشتی بخواهند آسیب وارد کنند، شدیدترین  جرائم  برای آنها اعمال می شود .

رئیس ستاد بیماری کرونا در شهرستان جاسک تشریح کرد: درست است با تلاش های حوزه بهداشتی و اعضای ستاد و‌مشارکت مردمی و نهادهای مختلف وضعیت شهرستان از قرمز به نارنجی تغییر کرده است ولی همیشگی نیست با ساده انگاری طبق گزارشات ، احتمال بازگشت به وضعیت قرمز وجود دارد .

وی  با بیان اینکه در کلیه مراکز فعال اقتصادی و نظامی بویژه ورود و خروج های احتمالی تست کرونا گرفته می شود بیان داشت : باتوجه به موقعیت شهرستان ،کریدور ترانزیتی کالا بین دواستان و همچنین صادرات به خارج و حضور نیروهای حوزه اقتصادی در پروژه های نفتی و نطامی و انتظامی ،لازم است مردم شریف پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری های اجتماعی را رعایت کنند تا مشکلی برای آنها و خانواده های شان رخ ندهد .

انتهای پیام/