عدم دخالت پلیس در واژگونی خودرو حامل سوخت در میناب

شفیعی با اشاره به پخش کلیپ درگیری پلیس با قاچاقچیان سوخت در” هشتبندی میناب ” این خبر را بی اساس خواند و گفت: پلیس در واژگونی خودرو حامل سوخت هیچ گونه دخالتی نداشته و این حادثه صرفا بدلیل عدم توانایی راننده در کنترل خودرو حادث شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سرهنگ سعید شفیعی ،معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی هرمزگان در این رابطه اظهار کرد: در پی انتشار کلیپ در گیری و تعقیب و گریز مأموران پلیس میناب با خودرو سوخت بر در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی که منجر به واژگونی و فوت راننده خودرو شده ، بلافاصله پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود : در کمترین زمان ممکن تیمی جهت بررسی دقیق موضوع به محل اعزام که با بررسی های میدانی صورت گرفته مشخص گردید یک دستگاه خودرو حامل سوخت با مشاهده عوامل انتظامی که در حال تأمین امنیت حوزه استحفاظی بودند اقدام به فرار کرده که بدون هیچ گونه تعقیب و گریز وتیر اندازی از سوی مأموران، راننده خودرو بدلیل سرعت بالا از مسیر منحرف و با توجه به عدم توانایی خودرو واژگون و راننده خودروفوت گردیده است .

سرهنگ شفیعی اظهار داشت: در پی این حادثه متأسفانه عده ای افراد فرصت طلب با جو سازی اقدام به تجمع و تشویش اذهان عمومی نموده که با حضور عوامل انتظامی و همکاری بسیار خوب خانواده و بستگان متوفی نسبت به متفرق نمودن معترضین اقدام گردید.

این مسئول انتظامی استان ضمن تقدیر فراوان از همکاری شایسته خانواده متوفی با پلیس ، اظهار داشت : با اشراف اطلاعاتی صورت گرفته عوامل اصلی معترض که با آتش زدن لاستیک خودرو در یکی از محورهای اصلی هشتبندی میناب باعث بی نظمی و راهبندان شده بودند شناسایی شده اند و موضوع در حال بررسی می باشد که نتیجه نهایی متعاقبا اعلام می گردد

انتهای پیام/