عدم حضور استاندار سابق در مراسم تودیع به دلیل نارضایتی از دولت
+ پ -
عدم حضور استاندار سابق در مراسم تودیع به دلیل نارضایتی از دولت
حاشیه های مراسم تودیع معارفه استاندار قزوین؛

عدم حضور استاندار سابق در مراسم تودیع به دلیل نارضایتی از دولت

در حالی مراسم تودیع معارفه استاندار قزوین برگزار شد که این مراسم با حاشیه هایی همراه بود که مهمترین آنها عدم حضور استاندار سابق به خاطر ناراضی بودن از عملکرد دولت تدبیر بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ عصردیروز مراسم تودیع و معارفه استاندار قزوین با حضور حسینعلی امیری، قائم مقام وزیر کشور برگزار شد.

این مراسم با حاشیه هایی همراه بود؛ از مهمترین این حاشیه ها می‌توان عدم حضور وزیر کشور و مرتضی روزبه استاندار سابق قزوین را نام برد.

شنیده ها حاکی از این دارد مرتضی روزبه از بدرفتاری‌های دولت تدبیر و امید ناراضی بود و با این کار اعتراض خود را اعلام کرده است.

حاشیه دیگر این مراسم دست نوشته هایی بود که دو تن از حاضران در این جلسه همراه داشتند و بر روی آنها نوشته شده بود: در استان قزوین خبری از تدبیر، امید و اعتدال نیست.

انتخاب همتی به عنوان استاندار قزوین زمانی اجرایی شد که مدت‌هاست مخالفان روزبه برای برکناری وی تلاش می‌کردند و این در حالی بود که اکثر مدیران و مسئولان قزوین از این تغییر و تحول رضایت نداشتند.

لازم به ذکر است فریدون همتی استاندار جدید قزوین مدیرکلی صدا و سیمای مراکز استان‌های ایلام، آذربایجان غربی و کرمانشاه ، سرپرستی استانداری قم ، مشاور ارشد وزیر کشور و یک دوره نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی را در کارنامه خود ثبت کرده است.

IMG_6983

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff