عدالت شغلی با ارزش گذاری بر اساس کیفیت و کمیت در کار امکان پذیر است
+ پ -
عدالت شغلی با ارزش گذاری بر اساس کیفیت و کمیت در کار امکان پذیر است

مراسم گرامیداشت روز کارگر با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در تالار شهر کیش برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، همزمان با روز جهانی کارگر در راستای تجلیل از تلاش های کارگران مراسم گرامی داشت این روز در تالار شهر کیش با حضور مدیرعامل سازمان منطقه ازاد کیش، امام جمعه کیش، جمعی از مدیران و روسای ادارات و کارگران بخش های مختلف خدماتی در کیش برگزار شد.

 

بنابر این گزارش در این مراسم حجت الاسلام علیدادی امام جمعه کیش با تجلیل از زحمات بی دریغ کارگران در بخش های مختلف جزیره کیش و تلاش در راه آبادانی این بخش از سرزمین اسلامی ایران به اهمیت و ارزش کسب و کار حلال در اسلام اشاره کرد و افزود: امیدوارم به روزی برسیم که دیگر روز مزد نباشیم و کار مزد باشیم.

 

وی با تاکید بر اینکه فرق است میان روزمزد بودن و کار مزد بودن اظهار کرد: فرق است میان اینکه به روزمان مزد پرداخت شود یا به کارمان.

 

حجت الاسلام علیدادی بیان کرد: کار وقتی در دستور مزد قرار گرفت عدالت واقعی در بخش کسب و کار اجرا می شود و کار هر کس به لحاظ کیفیت و کمیت ارزش گذاری شده و ارتقاء چشمگیری حاصل می شود.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات مختلف صورت گرفته در کیش در دوران مدیریت علی اصغر مونسان، مدیرعامل سازمان منطقه به ماندگاری این بخش از فعالیت های وی اشاره کرد و افزود: ایشان در حوزه های مختلف کارهای ماندگاری را تکمیل کرده یا درصدد تکمیل آن هستند و امید است در رابطه با بخش های کارگری دستورات خاص و ویژه ای صادر کنند تا در این خصوص نیز کارهای ماندگاری برای قشر کارگر که زحمتکشان اصلی جامعه هستند اتفاق بیافتد.

 

در مراسم گرامی داشت روز کارگر که با حضور تعداد کثیری از کارگران تلاشگر جزیره کیش در تالار شهر برگزار شد پس از اجرای برنامه هایی همچون نمایش، مسابقه، تردستی و شعبده بازی، حضور نابغه قرانی یازده ساله از کارگران به مناسبت این روز تجلیل شد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff